Aby sme mohli návrh vytvoriť, potrebujeme od Vás niekoľko potrebných informácií, na základe ktorých sme potom schopní navrhnúť napr. správny výkon krbovej vložky, jej prevedenie (napr. rovné presklenie, rohové a pod.), materiál na obstavbu krbu (v ponuke je niekoľko typov materiálu od izolačných, cez sálavé, po akumulačné), či konečná finálna úprava krbu.

Čím viac informácií nám zašlite, tým rýchlejšie sa spoločne doberieme k požadovanému výsledku.


Čo potrebujeme, aby sme mohli 3D návrh spracovať?


- PÔDORYS OBJEKTU (pokiaľ nie je pôdorys k dispozícii, stačí stručný nákres objektu)

- FOTOGRAFIE Z MIESTA UMIESTNENIE KRBU

- INFORMÁCIE O KOMÍNE (priemer komína, výška vstupu do komína, typ komína...)

- POŽADOVANÝ TVAR KRBU (napr. jednoduchý nákres, obrázok krbu z internetu a pod.)Všetky tieto špecifikácie môžete zaslať na email: obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk


Ukážky zaslaných podkladov od našich zákazníkov


                             Aký je ďalší postup ?

Akonáhle nám potrebné podklady zašlete, začneme na Vašom návrhu pracovať a po vyhotovení Vám grafický návrh zašleme na posúdenie na Váš e-mail.

V prípade, že už máte jasnú predstavu o podobe krbu a voľbe krbovej vložky, Vám návrh prekreslíme do 3D podoby a zašleme niekoľko pohľadov na odsúhlasenie. Ak budete s podobou súhlasiť, spracujeme Vám cenovú ponuku na kompletný potrebný materiál podľa zaslaného návrhu.

Ak ešte predstavu nemáte, spracujeme Vám návrhu viac (v takom prípade nám pomôže aspoň akýkoľvek obrázok krbu z internetu, ktorý nám priblíži Vašu predstavu). Následne môžeme buď pokračovať v dolaďovaní podoby niektorého z návrhov, alebo začať úplne nanovo až do doby, keď budete s návrhom spokojní. V prípade odsúhlasenia, zašleme cenovú ponuku na kompletný potrebný materiál podľa vybranej varianty.

Pokiaľ si podobou ani výberom krbovej vložky nie ste istí, pokúsime sa Vám vhodnú krbovú vložku odporučiť sami. Pri výbere kladieme dôraz na preverené modely, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti a na výrobcov, ktorí majú riadne zaistený záručný aj pozáručný servis.


Ukážky z niektorých našich návrhov
     

     

 Akú krbovú vložku odporúčame?

V našich návrhoch odporúčame krbové vložky od dvoch výrobcov a to firiem ROMOTOP a DEFRO Home. Tieto krbové vložky spĺňajú všetko, čo by mali moderné krbové vložky v súčasnosti spĺňať. Jedná sa predovšetkým o možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, účinný oplach skla, krycí rámik a vynikajúcu účinnosť spaľovania.

V porovnaní so zahraničnými výrobcami možno tieto krbovej vložky s porovnateľnou výbavou zaobstarať za takmer polovičnú cenu. Obe tieto firmy sa vyznačujú vynikajúcim záručným a pozáručným servisom.
Ako dlho trvá spracovanie návrhu?

Vo väčšine prípadov sa snažíme návrhy spracovať v najkratšej možnej dobe. Zvyčajne je to do 1-3 pracovných dní.

Ako dlho trvá dodanie kompletného materiálu?

Väčšinu všetkých potrebných materiálov držíme trvalo skladom priamo u nás v našich skladoch. Dodanie kompletnej dodávky tak prebieha zvyčajne do 2-3 pracovných dní.
Výnimka môže nastať v prípade vypredania zakreslenej krbovej vložky. Ty expedujeme priamo zo skladu výrobcu. Odporúčame teda riešiť prípadnú dodávku s dostatočným predstihom.Koľko ma bude výsledný krb stáť?

Po tom, čo sa zhodneme na konečnej podobe krbu, zašleme Vám cenovú ponuku na kompletný potrebný materiál, vrátane krbovej vložky, materiálov na obstavbu, výdychových mriežok, dymovodov a pod.

Až do tejto chvíle sú všetky naše služby úplne zadarmo a k ničomu Vás nezaväzujú. Je tak len na Vás, či našej ponuky využijete.Zvládnem všetko svojpomocne?

Stavba krbu svojpomocne pomocou nášho návodu nie je nijako zložitá a mal by ju zvládnuť aj priemerný kutil. Ak si predsa len na stavbu svojpomocne netrúfate, môžete požiadať o pomoc napríklad známeho murára, ktorý si so stavbou pomocou návodu určite hravo poradí.

Pridaná hodnota stavby svojpomocne, je samozrejme výrazná úspora za kachliara. Po celu dobu stavby sme Vám k dispozícii na telefóne, e-mailu, či na online chate. Nebojte sa zavolať o akukolvek radu, vždy Vám všetko ochotne vysvetlíme a poradíme.

 

 


Ukážka začiatku realizácie a jej koniec - všetko svojpomocne

 
                           


                                
Čo mám urobiť s prebytočným materiálom?

Ak Vám niečo z obstavby krbu ostane, môžete nám zaslať tieto produkty späť a my Vám za ne obratom pošleme peniaze späť na Váš účet.
Čo keď mi niečo bude pri stavbe chýbať?

Pokiaľ Vám naopak niečo pri stavbe bude chýbať, pošleme Vám tieto materiály čo najskôr na zadanú adresu. Dopravu materiálu k Vám zaplatíme my.
... na záver

3D návrh krbu a jeho realizácia svojpomocne je v našom e-shope veľmi vyhľadávaným artiklom, ktorý môžeme vrelo odporučiť. Ešte sa nám nestalo, aby zákazník svoju realizáciu krbu nezvládol. Všetko je v skutočnosti oveľa jednoduchšie, než to vyzerá a ak by ste si s niečím nevedeli rady, radi Vám poradíme.