V prípade, že si v našom e-shope zakúpite kompletný potrebný materiál pre stavbu krbu (vrátanie krbovej vložky Romotop, či Defro), ponúkame Vám ako poďakovanie za nákup spracovanie montážneho návodu pre stavbu krbu svojpomocne.

Návod sa skladá z 30-50 po sebe idúcich obrázkov z priebehu stavby. Súčasťou návodu je aj manuál, ktorý Vám podrobne vysvetlí, ako používať ktoré materiály, lepidlá a penetrácie. Samozrejmosťou je tiež telefonická podpora kedykoľvek v priebehu stavby, prípadne komunikácia cez náš on-line chat, alebo e-mail.


Ukážky niektorých krokov z našich návodov

              

              

              
Ako postupovať, ak máte záujem o spracovanie návodu ?

Najskôr nám zašlite dopyt na spracovanie 3D návrhu krbu. Obratom Vám návrh spracujeme a zašleme na Váš e-mail. Pokiaľ nebudete s podobou krbu spokojní, budeme na návrhu pracovať tak dlho, až budete s konečnou podobou krbu spokojní (bežne zasielame až 10 variantov návrhu).

Akonáhle sa na podobe krbu zhodneme, spracujeme Vám cenovú kalkuláciu na kompletný potrebný materiál podľa zaslaného variantu. Táto služba je až doteraz zadarmo, úplne nezáväzná a k ničomu Vás nezaväzuje. Ceny sú zhodné s našimi cenami v e-shope. Žiadne "skryté" poplatky neúčtujeme.

Ukážky niektorých našich 3D návrhov nájdete tu.

Čo potrebujem pre spracovanie 3D návrhu ?

Aby sme Vám mohli 3D návrh spracovať, budeme od Vás potrebovať niekoľko informácií. Predovšetkým ide o pôdorys objektu (stačí aj stručný nákres) a informácie o komínu. Ak už máte predbežnú predstavu o podobe krbu, stačí nám zaslať napr. obrázok krbu z internetu, prípadne Váš nákres.

Všetko, čo na spracovanie 3D návrhu krbu od Vás potrebujeme uvádzame podrobne tu.Ako dlho trvá spracovanie 3D návrhu ?

Vaše návrhy sa snažíme spracovať v najkratšom možnom čase. Zvyčajne je to do 1-3 pracovných dní.Cenová ponuka - čo obsahuje ?

Akonáhle sa spoločne dopracujeme ku konečnej podobe krbu, zašleme Vám cenovú ponuku na kompletný potrebný materiál k jeho stavbe.

Ponuka obsahuje všetko potrebné pre zostavenie krbu a to vrátane krbovej vložky, materiálu na obstavbu, lepidiel, mált, výdychových mriežok a dymovodov. V ponuke je počítané tiež s vytvorením odvetrané izolácie zadnej steny a s tvorbou protipožiarnej prepážky (v prípade dostavby až do stropu).

Čo je súčasťou dodaného návodu pre stavbu svojpomocne ?

Návod sa skladá z cca 30-50 po sebe idúcich obrázkoch z priebehu stavby (podľa zložitosti). Každý návod spracovávame individuálne a presne podľa podmienok na Vašej stavbe. Nemusíte sa báť, že by sme dodali len nejaký "univerzálny" návod.

Návod zasielame vo formáte pdf. najneskôr v deň dodania kompletného materiálu. K obrázkovému návodu dodávame tiež "informácie k stavbe", kde podrobne popisujeme, ako pracovať s dodaným materiálom a na čo si dať prípadne pozor.Zvládnem všetko svojpomocne ?

Stavba krbu svojpomocne s pomocou nášho návodu nie je nijako zložitá a mal by ju zvládnuť aj priemerný kutil. Ak si predsa len na stavbu svojpomocne netrúfate, doporučujem požiadať o pomoc napríklad známeho, či murára, ktorý si so stavbou pomocou návodu poradí.

Pridanou hodnotou stavby svojpomocne, je samozrejme výrazná finančná úspora za kachliara.

Po celu dobu stavby sme Vám k dispozícii na telefóne, e-mailu, či na online chate. Nebojte sa zavolať o akúkoľvek radu, vždy Vám všetko ochotne vysvetlíme a poradíme.
Ukážky stavieb našich zákazníkov, podľa našich návodov:

                                                                   
Je možné spracovať montážny návod, aj keď už krbovú vložku mám ?

Bohužiaľ, v takom prípade montážne návody nedodávame. Výroba návodu je časovo veľmi náročná a zracováváme ho iba tým zákazníkom, ktorí urobili kompletný nákup v našom e-shope.


Záverom...

Za dobu existencie našej firmy, sme spracovali našim zákazníkom stovky návrhov a montážnych návodov. Ide o ojedinelú službu, ktorú navyše poskytujeme úplne zadarmo. Odmenou je nám dobrý pocit z odvedenej práce a stovky spokojných zákazníkov. O kvalite našej práce svedčí naše hodnotenie na portáli Heureka.sk.

Vždy nás naozaj milo poteší, ak nám naši zákazníci pošlú fotografie z priebehu stavby. Dodáva nám to chuť do ďalšej práce a pocit zmysluplnosti našej činnosti.