KRBOVÉ STAVEBNICE
Krbové stavebnice obsahujú všetko potrebné na postavenie krbu, tzn. krbovú vložku, samotnú obstavbu z jednotlivých odľahčených betónových dielcov, tmely, lepidlá, mriežky. Zostavenie stavebnice zvládne každý priemerný kutil a nezaberie viac ako dva dni. Výhodou nami ponúkaných stavebníc je schopnosť akumulácie, kedy po nahriatí je krb schopný vydávať teplo ešte dlho po jeho vyhasnutí.

Haas+Sohn - Krbová stavebnica Levi - vertikálny dekor
Skladom
2 888 €
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - Krbová stavebnica Levi - horizontálny dekor
Skladom
2 888 €
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Haas+Sohn - Krbová stavebnica Dachstein
Skladom
2 380 €
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 160 mm |

Haas+Sohn - Krbová stavebnica Adonis II - s drevníkom
Skladom
3 136,50 €
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 180 mm |

Haas+Sohn - Krbová stavebnica Levi - hladký povrch
Skladom
2 584 €
| Výkon | 8,2 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Krbová stavebnica Haas+Sohn - Ascim II
Skladom
2 418,99 €
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 160 mm |

Krbová stavebnica Haas+Sohn - Arlberg
Skladom
od
2 937,42 €
| Výkon | 9 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 180 mm |

