Na základe našich dlhodobých skúseností s predajom kachlí rôznych výrobcov by sme našim zákazníkom radi uľahčili výber tým, že by sme z nášho širokého sortimentu vybrali niekoľko výrobcov, ktorí patria v obore medzi absolútnu špičku. Okrem modernej konštrukcie a vysokej kvality spracovania svojich výrobkov títo výrobcovia ponúkajú kvalitný záručný aj pozáručný servis, vrátane zaistenia originálnych náhradných dielov.
 
 

Nordica

Vysoko kvalitné kachle renomovaného talianskeho výrobcu s dlhou tradíciou. Kachle sú veľmi precízne spracované a sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov.
 
 
 
 

Haas Sohn

Kvalitné kachle zavedeného českého výrobcu s veľmi širokým výrobným sortimentom, pokrývajúcim takmer všetky kategórie vrátane prevedenia s teplovodným výmenníkom. Kachle sa vyznačujú vysokou kvalitou svojho spracovania, spoľahlivosťou a jednoduchosťou ovládania.

 

 

 

 

Romotop

Kvalitné kachle zavedeného českého výrobcu, jedného z lídrov v obore na českom i európskom trhu s širokým výrobným sortimentom od klasických plechových kachlí, až po kachle kachľové v prevedení ako teplovzdušnom, tak s teplovodným výmenníkom.

Spoločnosť Romotop si neželá predaj niektorých svojich výrobkov prostredníctvom internetových obchodov. Dáva prednosť predaju v odbornej sieti svojich autorizovaných predajcov, medzi ktoré patrí aj naša spoločnosť. Kompletnú ponuku krbových vložiek ROMOTOP nájdete v elektronickom katalógu. Zahŕňa aj kachle, ktoré nemožno ponúkať cez internet. Na všetok sortiment krbových kachlí Vám ponúkame zľavu 5% z ceny uvedené v katalógu.

Pokiaľ si v katalógu vyberiete, je možné vložku objednať prostredníctvom e-mailu: obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk alebo telefonicky: +421 (0)442028932.

 

 

 

HS Flamingo a Aquaflam Vario

Kvalitné kachle od dynamicky sa rozvíjajúceho českého výrobcu so širokým výrobným sortimentom a moderným dizajnom.