-5% Doprava zadarmo

Pôvodná cena 4 012 €. Ušetríte 5% (200,60 €) 3 811,40 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Teplovodné krbové vložky DYNAMIC s dvojitým a trojitým presklením sa stanú plnohodnotným centrálnym zdrojom tepla. Získajte pridanú hodnotu v podobe tepla a teplej vody pre váš domov. viac

Výrobca: ROMOTOPKód produktu: DW2M 01PDoprava a platba

Romotop - DYNAMIC W 2G 66.50.01P - s výmeníkem a trojsklom

Teplovodné krbové vložky DYNAMIC s dvojitým a trojitým presklením sa stanú plnohodnotným centrálnym zdrojom tepla. Získajte pridanú hodnotu v podobe tepla a teplej vody pre váš domov.

Krbové vložky DYNAMIC sú vhodné pre nízkoenergetické domy vďaka dvojitému a trojitému preskleniu. Rám dverí je vyrobený zo špeciálneho tuhého valcovaného profilu. Špeciálna patentovaná konštrukcia teplovodného výmenníka TRIPLE PASS zvýši účinnosť vložky až o 10%. Objem výmenníka je 71 l. Vložky disponujú systémom CPV – centrálny prívod externého vzduchu a sú určené ako pre akumulačnú, tak aj pre konvekčnú prevádzku. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami, dno je podložené izolačnými doskami a výklopným liatinovým roštom s popolníkom.

Vďaka sekundárnemu prívodu vzduchu je sklo dvierok obmývané a tak nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu je možné riadiť jediným ovládacím prvkom. Súčasťou vložky je aj príprava na dverný spínač a zosilnená izolácia plášťa výmenníka. Bezpečnosť zaisťuje integrovaná vychladzovacia slučka av balení nájdete dochladzovací a odvzdušňovací ventil. Na tento výrobok je možné čerpať dotáciu z programu Nová zelená úsporám.

 

  • trojité presklenie
  • pravé otváranie dvierok je možné zmeniť na ľavé

 

 

Ako správne zakúriť v krbovej vložke ROMOTOP s otváraním do strany

 

Parametre
Účinnosť 88 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer dymovodu 180 mm
Hmotnosť 300 kg
Presklenie čelné rovné
Regulovaný výkon 5,8 - 15,1 kW
Výška 1279 mm
Šírka 840 mm
Hĺbka 519 mm
Minimalní ťah komína 11 Pa
Objem výmeníka 71 l
Otváranie nahor nie
Priemer CPV 150 mm
Priemerná spotreba paliva 3 kg/h
Regulovaný výkon do vody 4,3 - 11,3 kW
Výrobca Romotop
Výška dvířek 456 mm
Šířka dvířek 619 mm
Průměr kouřového hrdla 180 mm