Nordica - Isetta 16
Výrobca: Nordica
Kód produktu: 3002140
Nordica - Isetta 16
Celoliatinové krbové kachle s termostatom. Účinnosť spalovania 82%. Bočné prikladanie paliva, dĺžka polien až 40 cm. Možnosť horného a zadného napojenia dymovodu.
Popis výrobku:
- účinnosť 82%
- CO emisie pri 13% O2 0,33%
- sálavá piecka
- prenos tepla - sálaním a čiastočne akumuláciou - dvojité liatinové steny, veľká hmotnosť
- liatina s odolnosťou 900°C
- bočné prikladanie dĺžka dreva až 40 cm
- sklo s odolnosťou 750°C
- regulácia primárneho vzduchu termostatom
- regulovateľný sekundárny vzduch
- vyberateľný liatinový deflektor nad ohniskom - rozráža plyny a predlžuje ich dráhu - lepšie dohorievanie spalín
- zabudovaná rozkúrovacia klapka
- otočný rošt
- tepelne izolovaná rukoväť
- veľký popolník
- pre trvalé i prechodné kúrenie
- možnosť horného a zadného napojenia
- doba horenia 3-6h v závislosti na druhu, veľkosti paliva
Parametre
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Účinnosť | 82 % |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Hmotnosť | 160 kg |
| Možnosť doplnenia akumulácie | Nie |
| Maximálna dĺžka polien | 47 cm |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
| Pripojenie dymovodu | Voliteľné |
| Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania | áno |
| S rúrou | Nie |
| S varnou doskou | Nie |
| Spotřeba | 2,2 kg/hod |
| Typ kachlí | liatinové |
| Výrobca | Nordica |
Stiahnúť
Návod na obsluhu
(pdf, 8.9 MB)
Technický list
(pdf, 1.1 MB)
* Polia označené hviezdičkou sú povinné






























