Teplovzdušné kachle - Výrobca - Nordica

Nordica - Gemma Lean - Panna
Skladom
1 004,29 €
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Nova Forno - biela
Skladom
3 040,99 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno , Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - bordó
Skladom
3 040,99 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno , Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Nova Forno - steel
Skladom
2 611,29 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno , Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Steel
Skladom
1 783,72 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bianco
Skladom
2 115,20 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Concita 2.0 - Bordó
Skladom
2 115,20 €
| Výkon | 11,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno - len do medziplášťa |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Oriana Maiolica Bianca
Skladom
3 429,04 €
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Liu - petra (akumulačné)
Skladom
2 313,60 €
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |

Nordica - Jennifer
Skladom u výrobcu
1 585,57 €
| Výkon | 7,7 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 150 mm |

Nordica - Fedora - Steel
Skladom
1 711,36 €
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 130 mm |

Nordica - Fedora - Biela Infinity
Skladom
2 111,36 €
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 130 mm |

Nordica - Emiliana STEEL - čierna
Skladom
1 372,15 €
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - biela
Skladom
1 649,81 €
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Rossella R1 - bordó
Skladom
1 416,41 €
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |

Nordica - Rossella R1 - petra (mastek)
Skladom
1 504,05 €
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |

Nordica - Rossella R1 - biela
Skladom
1 416,41 €
| Výkon | 8,8 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |

Nordica - Liu - bordó
Skladom
2 178,05 €
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |

Nordica - Liu - biela
Skladom
2 178,05 €
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |

Nordica - Super Junior (zelená)
Skladom
719,48 €
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Super Junior Lean(čierna)
Skladom
719,48 €
| Výkon | 5 kW |
|---|---|
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Marlena
Skladom
1 769,09 €
| Výkon | 7,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Áno |
| Priemer dymovodu | 130 mm |

Nordica - Gemma Lean - Petra
Skladom
1 033,46 €
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Lean - Bordó
Skladom
1 000,24 €
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Gemma Lean - Biela
Skladom
999,45 €
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Emiliana - bordó
Skladom
1 649,81 €
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Giulietta
Skladom
1 171,65 €
| Výkon | 6,6 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Brigitta
Skladom
774,70 €
| Výkon | 5,7 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Tea - čierna
Skladom
816 €
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Tea - biela
Skladom
816 €
| Výkon | 7 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

Nordica - Fedora - bordo
Skladom
2 111,36 €
| Výkon | 8,3 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 130 mm |

Nordica - Isotta
Skladom
1 990,04 €
| Výkon | 12 kW |
|---|---|
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 150 mm |


