Nordica - Gemma Elegance - Bordó
Nordica - Gemma - Elegance Bordó
Krbové kachle GEMMA sú malé, dvojplášťové liatinové kachle s výkonom 6 kW, s ohrievacou platňou a kachľovými bokmi.
Otočný rošt, ohnisko z delených dosiek, dvierka, podstavec a platňa sú vyrobené z liatiny. Vysoká mechanická a žiarová odolnosť sú garanciou pre dlhodobú a bezpečnú prevádzku.Veľký výsuvný popolník umožňuje vysypanie popola až po niekoľkých dňoch.Veľmi jednoduchá regulácia horenia primárneho a sekundárneho vzduchu sautomatickou reguláciou terciárneho vzduchu je vhodná aj pre starších ľudí.Systém zvýšeného prúdenia tepla medzi plášťami zlepšuje rovnomerné ohriatie miestnosti s možnosťou prenosu tepla aj do vedľajších miestností cez otvorené dvere.
Skúsenosti firmy Nordica sa dokonale preukázali vo vysokej účinnosti cez 82% a čistotou odchádzajúceho dymu obsahujúceho CO iba 0,09%. Nízka spotreba dreva a malé zanášanie dymovodov a komína šetrí Vaše peniaze.
Kachle s trojzónovým spaľovaním. Veľké množstvo farieb a kachľových designov predstavuje veľkú variabilitu začlenenie do Vašich zariadení interiéru. Kachle sa vyrábajú v prevedení elegance bordo, elegance cappuccino, liberty bordo, liberty pergamena a mastenec. Použitie ako na trvalé aj prechodné obdobie.
| Výkon | 6 kW |
|---|---|
| Účinnosť | 82 % |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |
| Materiál opláštenia | Keramika |
| Hmotnosť | 83 kg |
| Možnosť doplnenia akumulácie | Nie |
| Výška | 840 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Hľbka | 495 mm |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
| Pripojenie dymovodu | Horné |
| Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania | áno |
| S rúrou | Nie |
| S varnou doskou | Áno |
| Typ kachlí | krbové, kachľové |
| Výrobca | Nordica |
























