Nordica - Emiliana STEEL - čierna
Nordica - Emiliana STEEL - čierna
Moderné, stredne veľké krbové kachle s masívnym kachľovým obkladom sú stále populárnejšie. Dnešným trendom je izolovať objekty a znížiť tak energetickú náročnosť, potom nie je potreba veľkého výkonu a množstva tepla.
Dvojplášťová konštrukcia s masívnym smaltovaným obkladom umožňuje pomalé prúdenie tepla. Konštrukcia ohniska je liatinová so vstupujúcimi tromi vzduchy pre ekologické spaľovanie s vysokou účinnosťou a nízkym obsahom emisných a prachových častíc.
Kachle s masívnym obkladom vám tiež pomôžu ušetriť miesto v menších miestnostiach, kedy nábytok a ostatné prvky z horľavého materiálu môžu byť vo vzdialenosti 20 cm od kachľového povrchu. Vďaka smaltovanému obkladu sa z kachlí stáva solitérny kus nábytku, ktorý ozdobí domáci interiér.
Charakteristika produktu:
- Masívna liatinová konštrukcia
- Materiál ohniska - liatina + nerezové deflektory
- V hornej časti varná platnička
- Nízky výkon
- Účinnosť okolo 85%
- Regulovateľný primárny a sekundárny vzduch
- Terciálny vzduch je prednastavený z výroby
- Odnímateľný popolník
- Dvojplášťová konvekčné kachle
- Maximálna rozloženie tepla po miestnosť
- SPODNÍ ŠOUPĚ POD DVIERKAMI SA HÝBE IBA V ROZMEZÍ 10MM.
| Výkon | 6,5 kW |
|---|---|
| Účinnosť | 88 % |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |
| Materiál opláštenia | Plech |
| Hmotnosť | 120 kg |
| Možnosť doplnenia akumulácie | Nie |
| Výška | 950 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hľbka | 490 mm |
| Maximálna dĺžka polien | 30 cm |
| Palivo | drevo, drevené brikety |
| Pripojenie dymovodu | Horné |
| S rúrou | Nie |
| S varnou doskou | Áno |
| Spotreba paliva | 1,7 kg/h |
| Typ kachlí | krbové, kachľové |
| Výrobca | Nordica |





















