Dizajnový krb LERA C G - plech
Výrobca: ROMOTOP
Kód produktu: LERXDC 30
Dizajnový krb LERA C G - plech
Parametre
| Výkon | 5,9 kW |
|---|---|
| Účinnosť | 81,1 % |
| Priemer dymovodu | 150 mm |
| Hmotnosť | 197 kg |
| Maximálna dĺžka polien | 33 cm |
| Menovitý výkon | 5,8 kW |
| Priemer CPV | 125 mm |
| Priemerná spotreba paliva | 1,7 kg/h |
| Regulovateľný výkon | 2,9 - 7,5 kW |
| Rozmer (výška/šírka/hĺbka) | 1452 / 600 / 451 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Výška dvířek | 480 mm |
| Šířka dvířek | 601 mm |
| Priemer dymového hrdla | 150 mm |
Stiahnúť
Energetický štítek a informační list výrobku
(pdf, 675.1 kB)
Energetický štítek (EU 2015/1186)
(pdf, 410.9 kB)
Ecodesign (EU 2015/1185)
(pdf, 502.2 kB)
Prohlášení o vlastnostech
(pdf, 567.7 kB)
Technická dokumentace
(pdf, 117.1 kB)
Prohlášení o shodě ES
(pdf, 237.7 kB)
Návod k instalaci
(pdf, 3.1 MB)
Technický list
(pdf, 1005.6 kB)
* Polia označené hviezdičkou sú povinné
























