Doprava zadarmo Vyskúšanie zadarmo

551 €

Skladom
ks

Komínový ventilátor vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200.
viac

Výrobca: DarcoKód produktu: P00683Doprava a platba

Komínový ventilátor vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200.

Nerezový komínový ventilátor zvyšuje ťah komína bez ohľadu na výšku komína, typu komína, či rýchlosť vetra. Ventilátor je možné rozdeliť na dve časti a tým sa dá jednoducho dostať do komína pre jeho čistenie, či revízii. Veľkou prednosťou ventilátora je, že v prípade výpadku elektrickej energie neblokuje spalinovú cestu.

  MOŽNOSŤ VYSKÚŠANIA VENTILÁTORA ZADARMO !!!

Pokiaľ máte obavu, že by Vám nami ponúkaný komínový ventilátor nepomohol, ponúkame možnosť vyskúšania ventilátora zadarmo. Na vyskúšanie ventilátora máte 14 dní. Pokiaľ v tejto lehote zistíte, že komínový ventilátor Váš problém nevyriešil, môžete nám ho bezplatne vrátiť a my Vám obratom vrátime peniaze. Ak nám ventilátor vrátite špinavý, poškriabaný či zadehtovaný je pre nás tým pádom nepredajný a peniaze nevraciame. Táto služba slúži skutočne iba na vyskúšanie. Či Vám ventilátor funguje spoznáte za pár sekúnd, nie je potrebné ho 14 dní denne používať. Ďakujeme za pochopenie.

Generátor komínového ťahu - ako funguje?


 

Parametre
Výkon 105 W
Hmotnosť 10,4 kg
Max. výkon 300 m3/h
Maximálna prevádzková teplota 400 °C
Maximálny podtlak 43 Pa
Podstava 291 x 291 mm
Priemer 150 mm
Rozsah teploty okolia -30 až +65°C
Teplota spalín 400 °C