Prečo nakupovať u nás?

Nie sme len predajcovia, so stavbou krbu máme mnohoročné skúsenosti. Okrem predaja robíme taktiež realizácie stavieb a preto sa v odbore veľmi dobre orientujeme.

Našim zákazníkom poskytujeme bezplatné poradenstvo ako po telefóne, tak e-mailom a to pred aj po nákupe.

Zadarmo Vám na základe Vášho návrhu vytvoríme rozpis potrebného množstva materiálu a zaistíme jeho dovoz až k Vám na stavbu.

Pre zákazníkov, ktorí si chcú krb postaviť sami sme na našich stránkach vytvorili niekoľko návodov na stavbu krbu svojpomocne, ktoré Vás prevedú stavbou krok za krokom.

Tovar dopravujeme pomocou vozidiel so sklopným čelom, vodič má potom vždy sebou paletový vozík, aby bolo možné zásielku dopraviť na miesto určenia (napr. do garáže a pod.)

Pravidelne sa zúčastňujeme školení výrobcov aby sme mali stále dokonalý prehľad o všetkých novinkách a mohli sme tak našim zákazníkom poskytnúť tie najlepšie informácie.

Za dobu našej existencie sme odbavili viac ako 10 000 objednávok našich zákazníkov. 

Predávame iba produkty, ktoré pochádzajú z oficiálnej distribúcie a pri ktorých je zaistený ako záručný tak pozáručný servis.

Sme autorizovaní predajcovia všetkých nami ponúkaných značiek. Pravidelne sa zúčastňujeme odborných školení, tak aby sme boli schopní našim zákazníkom poskytnúť kompletné poradenstvo.

V našej ponuke nájdete iba sortiment z oficiálnej distribúcie. Našim zákazníkom sme tak schopní ponúknuť ako záručný, tak pozáručný servis.

Pre tovar o hmotnosti do 50 kg je cena dopravy 5 €, pri nákupe nad 200 €  je doprava ZADARMO.

Pre tovar o vyššej hmotnosti alebo tovar, ktorý si vyžaduje prepravu na palete je cena dopravy 22 €, pri nákupe nad 600 € je doprava ZADARMO.

Pre tých z Vás, ktorí by si chceli postaviť krb svojpomocne ponúkame na našich stránkach veľa prehľadných návodov, ktoré Vás prevedú stavbou krok za krokom.

Po celú sezónu pre Vás pripravujeme pravidelné akčné ponuky. Snažíme sa, aby naše ceny boli vždy najlepšie na internete, nerobíme to však na úkor kvality tovaru.

Samozrejmosťou je u našich produktov záručný a pozáručný servis. Predajom pre nás obchod nekončí.

Poradca
Ktoré vložky odporúčame a prečo?

Ktoré vložky odporúčame a prečo?

22. 03. 2017

Na našom trhu sa vyskytuje veľká kopa našich i zahraničných výrobcov a orientácia tak pre človeka do problematiky nezasväteného nemusí byť jednoduchá. 

Za dlhú dobu, po ktorú sa zaoberáme predajom a stavbou krbov, môžeme našim zákazníkom z nášho širokého sortimentu odporučiť krbovej vložky od výrobcov, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti, pozitívnu odozvu od našich zákazníkov a ktoré používame aj pri našich praktických realizáciách krbových obstavieb.....viac >>

Podľa čoho vybrať vhodný ventilátor?

Podľa čoho vybrať vhodný ventilátor?

22. 03. 2017

V prípadoch, kedy je potrebné teplo z teplovzdušné krbové vložky odviesť do vzdialenejších miestností, budete potrebovať do systému použiť tzv. ťažný ventilátor. 

Ten zaistí distribúciu horúceho vzduchu aj do vzdialenejších miestností, kde by sa už inak teplo od krbu nedostalo. Zvyčajne je nutná jeho inštalácia, ak je niektorá z vetvi rozvodu dlhšia ako 4m....viac >>

Krbová vložka - ako vybrať tu najlepšiu?

Krbová vložka - ako vybrať tu najlepšiu?

07. 04. 2017
Výber vhodnej krbovej vložky je jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri stavbe krbu. Na trhu sa nachádza veľa výrobcov, a všetci sa Vás snaží presvedčiť, že práve ten ich výrobok je pre Vás tou najlepšou voľbou. 

Aby sme Vám trochu pomohli zorientovať sa v ponuke, a Vy ste si tak mohli vybrať pre Vás tú najlepšiu krbovú vložku, pripravili sme pre Vás tento článok, ktorý by Vám mohol s výberom pomôcť.

 

Generátor komínového ťahu - ako funguje?

Generátor komínového ťahu - ako funguje?

21. 03. 2017

Nerezový generátor ťahu zvyšuje ťah komína bez ohľadu na výšku komínatypu komína či rýchlosť vetra. Generátor je možné rozdeliť na dve časti a tým sa dá jednoducho dostať do komína pre jeho čistenie či revízii...viac >>

Ktoré dosky pre stavbu krbu zvoliť?

Ktoré dosky pre stavbu krbu zvoliť?

22. 03. 2017

Ak ste sa rozhodli pre jednoduchú konvekčnú obstavbu krbu pomocou izolačných dosiek, máte v prípade voľby materiálu dosiek dve možnosti - syntetické kalcium-silkátové dosky Skamotec, alebo Silca. Dosky Silca sú od nemeckého výrobcu a dosky Skamotec z produkcie dánskej spoločnosti Skamol. Sú to veľmi podobné produkty s prakticky identickými izolačnými vlastnosťami, líšia sa iba svojou pevnosťou.....viac >>