Sporák na drevo s výmenníkom - Výrobca - KVS Moravia

KVS Moravia - VSP 9106 KARLOS (biela s plastovými doplnkami)
Na požiadanie - prosím volajte (0)442 028 932
1 349,10 €
| Výkon | 8,4 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5,5 - 7 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 130 mm |

KVS Moravia - VSP 9114 SOFIA s výmenníkom (bordó s chrómovanými úchytmi)
Skladom
1 349,10 €
| Výkon | 7,8 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 4 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |
| Verzia platně |
|

KVS Moravia - VSP 9100 s výmenníkom (zelená s chrómovanými úchytmi)
Skladom
1 979,10 €
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

KVS Moravia - VSP 9100 s výmenníkom (bordo s chrómovanými úchytmi)
Skladom
1 979,10 €
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

KVS Moravia - VSP 9100 s výmenníkom (antracit s chrómovanými úchytmi)
Skladom
1 979,10 €
| Výkon | 10 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |
| Priemer dymovodu | 120 mm |

2 161 €
so zľavovým kódom
kvsakcia80
KVS Moravia - VSP 9112 KLAUDIE s výmenníkom (bordo s chrómovanými úchytmi)
Skladom
2 241 €
| Výkon | 11,4 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |

2 161 €
so zľavovým kódom
kvsakcia80
KVS Moravia - VSP 9112 KLAUDIE s výmenníkom (zelená s chrómovanými úchytmi)
Skladom
2 241 €
| Výkon | 11,4 kW |
|---|---|
| Výkon do vody | 5 kW |
| Externý prívod vzduchu | Nie |

