189,74 €

Skladom
ks

Revízny otvor pre krby SILADOOR plní dôležitú funkciu pri stavbe krbu. Do priestoru teplovzdušnej komory musí byť zabezpečený prístup pre kontrolu a čistenie dymovodu a povrchu krbovej vložky. viac

Výrobca: GrenaKód produktu: Greco nDoprava a platba

Revízny otvor pre krby Grenacontrol plní dôležitú funkciu pri stavbe krbu. Do priestoru teplovzdušnej komory musí byť zabezpečený prístup pre kontrolu a čistenie dymovodu a povrchu krbovej vložky.

Revízny otvor má zvlášť svoje opodstatnenie pri obostavbe teplovodnej krbovej vložky. Teplovodné krby majú obvykle meracie a regulačné prvky v komore krbu a preto je použitie revízneho otvoru nevyhnutnosťou!

Ponúkame Vám revízny otvor pre krby SILADOOR, ktorý je izolovaný izolačnou platňou. Revízny otvor SILADOOR ponúka jednoduchý systém otvárania dvierok - ľahkým zatlačením na ľavú stranu sa dvierka otvoria. SILADOOR odoláva teplote 270°C a preto je ho možné bezpečne použiť pri stavbe krbu. Montáž revízneho otvoru je jednoduchá. Vyznačuje sa profesionálnym spracovaním - pohľadová strana má na povrchu aplikačné drážky, ktoré napomáhajú lepšej priľnavosti kachliarskych materiálov.

 

Ukážku inštalácii revízneho otvoru nájdete v článku Inštalácia revízneho otvoru