Spresnite výber produktu
Terakota pieskovanýBielo-sivý pískovanýŽltý pieskovanýBiely vymývanýBielo-sivý vymývanýČerveno-bielý vymývaný
Oceľová - čiernaOceľová - douzovacíNádstavba - QuatroNerezMeď

612 €

Skladom
ks

Aj tieto vonkajšie krby využívajú pri inštalácii zníženú konštrukčnú výšku a celkovo odľahčený vzhľad. viac

Výrobca: NormanKód produktu: 0106..Doprava a platba

Norman - Piano

Aj tieto vonkajšie krby využívajú pri inštalácii zníženú konštrukčnú výšku a celkovo odľahčený vzhľad. Výber možných variantov striech je rovnaký ako pri modeli Party, tj z medi, nerezu a čiernej lakovanej ocele alebo so strechou douzovací.

Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva. Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných znalostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie.

K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

 

Ukázku montáže nájdete zde

Príklady vhodného použitia príslušenstvo potom v súvisiacich produktoch.

Parametre
Hmotnosť 340 kg
Výška 147 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 73 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm
Výška s douzovací střechou 193 cm
Výška s nádstavbou QUATRO 193 cm