Spresnite výber produktu
Terakota pieskovanýBielo-sivý pískovanýŽltý pieskovanýBiely vymývanýBielo-sivý vymývanýČerveno-bielý vymývaný
NerezMeď

679 €

Skladom
ks

Zvláštně elegantný vonkajší krb ARCUS viac

Výrobca: NormanKód produktu: 0110....Doprava a platba

Norman - Arcus

Elegantný vonkajší krb ARCUS. Iste prekvapí Vašich návštevníkov originálnym elipsovitým tvarom a solídnou, mohutnou konštrukciou. Tento krb je možné zakúpiť vo verzii s medenou, či nerezovou strechou. Možnosť nastavenia komína pomocou nástavcov. Povrch krbu je možné zvoliť zo šiestich variantov prevedenia. V ponuke je tiež možnosť rohového prevedenia. Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva.

Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných znalostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie.

K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

 

Ukázku montáže nájdete zde

Príklady vhodného použitia príslušenstvo potom v súvisiacich produktoch.

Parametre
Hmotnosť 470 kg
Výška 184 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 73 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm