Doprava zadarmo

769 €

Skladom
ks

Dvojfarebné prevedenie, výrazná rímsové doska a jemný otryskaný povrch upútajú na prvý pohľad. Základová doska je už v štandardnom vyhotovení. Strecha nerez. viac

Výrobca: NormanKód produktu: 01936730Doprava a platba

Norman - Alegra

Záhradný krb v dvojfarebnom prevedení? Áno, s výraznou rímsovou doskou a jemným otryskaným povrchom upútajú tieto vonkajšie krby už na prvý pohľad. Základová doska je už v štandardnom prevedení.

Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva. Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných znalostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie.

K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

 

Ukázku montáže nájdete zde

Príklady vhodného použitia príslušenstva nájdete v súvisiacich produktoch nižšie.

Parametre
Hmotnosť 460 kg
Výška 199 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 73 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm