79,50 €

Skladom
ks

Krbový vysávač s motorom X-ASH ponúka možnosť komfortného čistenia krbu pri eliminácii prachu. Tradičný domáci vysávač nie je vhodný pre čistenie krbu vzhľadom k svojej konštrukcii - má príliš malé vrecko, ktoré sa veľmi rýchlo zaplní. Okrem toho sa klasický domový vysávač pravidelným čistením krbu môže veľmi rýchlo zničiť. viac

Výrobca: ParkanexKód produktu: P00231Doprava a platba

Krbový vysávač s motorem X-ASH

Použitie:

Krbový vysávač postačuje zapnúť a behom krátkej doby môžete vysať studený popol z krbu. Použitie krbového vysávača s motorom eliminuje prašnosť, odpadá zastaralé čistenie krbu s metličkou, ktoré spôsobovalo, že prach sa dostával aj do teplovzdušných rozvodov. 

Počas vyprázdňovania nádoby treba očistiť aj vonkajší (textilný) filter. Pokiaľ výkon vysávača výrazne slabne, znamená to, že je potrebné vyčistiť, prípadne vymeniť filtre. Čistenie kartónového HEPA filtra sa odporúča obvykle po troch použitiach vysávača, aj keď všetko závisí od množstva vysávaného popola, od kvality dreva, typu krbovej vložky atď. Frekvencia čistenia a výmeny filtrov je individuálna a používateľ vysávača ju zistí počas používania.  

Výhody používania vysávača s motorom X-ASH:

  • systém dvoch filtrov (filter vonkajší - textilný a kartónový HEPA filter) zaisťujú optimálnu filtráciu popola 
  • dĺžka trubice (1 m) s vnútorným priemerom (40 mm) umožňuje vysávanie celej vnútornej plochy krbu 
  • nádoba s dostatočným objemom 18 litrov
  • veko nádoby je pripevnené 2 pevnými svorkami, ktoré umožňujú jednoduchý a rýchly prístup do nádoby
  • výkon 1000 W zaručuje rýchle a dôkladné vyčistenie krbu
  • súčasťou sú kolieska pre jednoduchú manipuláciu s vysávačom


Krbový vysávač X-ASH môže byť používaný iba k vysávaniu studeného popola. Vysávanie teplého popola môže poškodiť vysávač.

Parametre
Napájanie 230 V
Objem nádoby 18 l
Výkon motora 1000 W