Doprava zadarmo + Darček
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Čierna Šedá Červená Olivová Hnědá - Zamatová Krémová
Vyberte ...

2 112 €

doba dodania - 14 dní - Doba dodania u tohto produktu býva spravidla do 14tich dní.
ks

Krbové konvenčné kachle od českého výrobcu s päťročnou zárukou. viac

Výrobca: HS FlamingoKód produktu: HSF42-002Doprava a platba

Farba plášťa Dostupnosť Cena  Množstvo (ks)
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Červená doba dodania - 14 dní 2 112 €
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Olivová doba dodania - 14 dní 2 112 €
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Krémová doba dodania - 14 dní 2 112 €
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Čierna Skladom - posledný kus !! 2 112 €
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Šedá doba dodania - 14 dní 2 112 €
HS Flamingo - ISLAND - Farba plášťa: Červená Hnědá - Zamatová doba dodania - 14 dní 2 112 €

Krbové kachle HS Flamingo - ISLAND

 

Skvelý tip !! - k týmto kachliam je možné dokúpiť stojan na drevo v rovnakom dizajne tu: Stojan na drevo ku kachliam ISLAND alebo v príslušenstve (dole)

Krbové kachle Flamingo sú rýdzo českým výrobkom. Je tu kladený veľký dôraz na použité materiály a predovšetkým ich silu. Krbové kachle spĺňajú najprísnejšie európske normy, vďaka ktorým sú veľmi žiadané aj v zahraničí. Komora je vyrobená z hrubostenného oceľového plechu a pre dokonalejšie spaľovanie je obložené vermikulitom. Hlavnou prednosťou je sekundárne spaľovanie, ktoré pomocou terciárneho prívodu vzduchu zaisťuje spaľovanie s vysokou účinnosťou a nízkou spotrebou paliva. Krbové kachle Flamingo ISLAND sú vďaka svojej vysokej kvalite a skvelej cene veľmi žiadaným artiklom teplovzdušných kachlí na českom i európskom trhu. Ponúkajú štandardnú možnosť napojenia externého prívodu vzduchu. Pre čo najefektívnejšie spaľovanie je privedený vzduch ďalej rozdelený na primárne (pod rošt), sekundárne na oplach skla a terciárne na podporu spaľovania plynných častíc.

Krbové kachle Flamingo Island sú vysoko kvalitnými krbovými kachľami, ktoré kombinujú efektívne vykurovanie s elegantným dizajnom. Tieto krbové kachle sú vyrobené z odolnej ocele a majú moderný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych interiérov. Firma Flamingo je známa svojou inovatívnou technológiou, ktorá zaisťuje vysokú účinnosť spaľovania a minimalizuje emisie. Vďaka tomu sú tieto krbové kachle šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne normy na spaľovanie dreva. Môžu poskytnúť účinné vykurovanie pre váš interiér a zároveň priniesť atmosféru tepla a pohodlia.

Stojan na drevo, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo ku krbovým kachliam Flamingo Island, je štýlový a praktický doplnok na uskladnenie dreva priamo pri krbe. Je vyrobený z kvalitných materiálov a má robustnú konštrukciu, ktorá zaisťuje bezpečné uloženie dreva. Štýlový dizajn stojana na drevo sa hodí k celkovému vzhľadu krbových kachlí a pridáva do interiéru dotyk modernej elegancie. Dokúpenie stojana na drevo k krbovým kachliam je praktické, pretože umožňuje mať drevo vždy po ruke a udržiavať poriadok pri krbe. Nemusíte sa starať o prinášanie dreva z iného miesta a môžete ho ľahko pridávať do krbu podľa potreby.

Celkovo možno povedať, že krbové kachle Flamingo Island sú výkonné, šetrné k životnému prostrediu a esteticky príjemná voľba pre vaše vykurovanie. S dokúpením štýlového stojana na drevo budete mať všetko potrebné vybavenie priamo pri krbe a vytvoríte si tak teplú a útulnú atmosféru vo svojom domove.

Korpus týchto kachlí je vyrobený z oceľového plechu s hrúbkou 3mm a je opatrený lakom v niekoľkých farbách, ktoré si môžete zvoliť vo variantách produktu. Kúrenisko je vyrobené z plechu s hrúbkou 5 mm a je obložené pravým, veľmi kvalitným šamotom.

Komora je konštruovaná tak, aby bola dosiahnutá vysoká účinnosť a malá spotreba paliva, ktorá činí priemerne 2,5 kg na hodinu. Spaľovacia komora je vyrobená zo silného oceľového plechu a pre dokonalejšie spaľovanie je vysadená pravým šamotom. Sekundárne spaľovanie, krásne čisté sklo a externý prívod vzduchu je u kachlí Flamingo samozrejmosťou. Kachle sú vyrobené z kvalitných materiálov a vďaka tomu Vám môžeme poskytnúť záruku 5 rokov.

Tieto kachle sú konvekčné čo znamená, že sú dvojplášťové a fungujú tak, že spodkom sa do kachlí nasaje studený vzduch od podlahy do priestoru medzi dva plášte týchto kachlí. Tam sa vzduch ohreje a stúpa nahor k stropu. Vytvára sa tak v miestnosti prirodzená cirkulácia vzduchu. Vďaka sklu vo dvierkach dochádza aj k hriatiu pomocou sálania.

Výhody konvekčných kamen:

  • teplo je rovnomernejšie
  • vyhreje aj susedná miestnosť
  • nižšia teplota povrchu kachlí - bezpečnejšie najmä pre deti

Nevýhody konvekčných kachlí:

  • zložitejšia výroba / vyššia cena

 

Rozdiel medzi sálavým a konvekčným vykurovaním môžete vidieť na obrázku nižšie

Parametre
Výkon 9 kW
Účinnosť 80,17 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 180 kg
Regulovaný výkon 3 - 11 kW
Deflektor áno
Dĺžka polien 35 cm
Norma EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Fl
Oplach skla áno
Priemer externého prívodu vzduchu otvor 150 x 50 mm
Priemerná spotreba dreva 2,9 kg/h
Pripojenie dymovodu horné
Rozměr (výška/šířka/hloubka) 1231 x 777 x 562 mm
Sekundárne spaľovanie áno
Teplota spalín 287 °C
Terciálny prísun vzduchu áno
Typ kachlí teplovzdušná - dvojplášťová, konvekčná
Provozní tah 12 - 14 Pa
Vykurovacia schopnosť 60 - 220 m³