-16% Doprava zadarmo

Pôvodná cena 2 079 €. Ušetríte 16% (332,64 €) 1 746,36 €

Skladom
ks

Kachle s výrazným oblúkom z prírodného kameňa "speckstein" a hĺbkou len 36,5 cm. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovládania prívodu vzduchu EASY CONTROL. viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: P02102Doprava a platba

Kachle s výrazným oblúkom z prírodného kameňa "speckstein" a hĺbkou len 36,5 cm. Možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, systém jednoduchého ovládania prívodu vzduchu EASY CONTROL. 

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Kachle majú možnosť napojenia na externý prívod vzduchu. V takom prípade si kachle berú všetok potrebný vzduch z exteriéru a nedochádza tak k čerpaniu vzduchu z miestnosti. Eliminuje sa tým aj riziko zakúrovaní do miestnosti pri prikladaní. Viac o výhodách externého prívodu vzduchu si môžete prečítať v tomto našom článku Prečo externý prívod vzduchu?

Externý prívod vzduchu možno v čase mimo prevádzku kachlí úplnně uzavrieť. Tým sa zamedzí ochladzovaniu miestnosti prúdením chladného vzduchu cez kachle.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu.

Ovládanie prívodu vzduchu je riešené systémom Easy Control, ktorý zaistí prívod ako primárneho, sekundárneho i terciárneho vzduchu jedným ovládacím prvkom.

Korpus kachlí je v čiernej farbe. Obklad je vyrobený z pravého prírodného kameňa Woodstone Prestige, preto sa môže štruktúra či farba kameňa líšiť od vyobrazenia.

Kachle sa vyrába aj v prevedení s boxom na drevo. Toto prevedenie nájdete tu.

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn:  

Na značke Haas+Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Parametre
Výkon 6 kW
Účinnosť 80 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 174 kg
Minimálny ťah komína 12 Pa
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania áno
Rozmer (výška / šírka / hĺbka) 1025 / 701 / 367 mm
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 2 kg
Typ kachlí krbové, kachľové