-13% Doprava zadarmo

Pôvodná cena 1 999 €. Ušetríte 13% (259,87 €) 1 739,13 €

Skladom
ks

Kachle s obkladom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,6-8,4 kW, účinnosť spalovania 77%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí. viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 4570Doprava a platba

Kachle s obkladom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,6-8,4 kW, účinnosť spalovania 77%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí.

Kachle majú dvojité spaľovanie. Do ohniska sú privádzané celkom tri vzduchy. Primárny a sekundárny vzduch je regulovateľný, tretí je pevne nastavený.

Ohnisko je vyložené vermikulitom, ktorý má výborné izolačné vlastnosti. Chráni tak ohnisko pred nadmerným namáhaním a zároveň zvyšuje teplotu v ohnisku. Tým dochádza k lepšiemu a čistejšiemu spaľovaniu.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. Pri využití zadného vývodu je nutné priobjednať krycie viečko (nájdete ho v súvisiacich produktoch).

Podstavu kachlí tvorí biely sokel s úložným priestorom na drevo, ktorý je možné natrieť farbou podľa Vašej fantázie.

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 
 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou. 

Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Parametre
Výkon 8 kW
Účinnosť 77 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 154 kg
Výška 992 mm
Šírka 695 mm
Hľbka 504 mm
Minimálny ťah komína 12 Pa
Palivo drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu voliteľné
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 0,7-2,4 kg/h
Typ kachlí krbové, kachľové