-10% Doprava zadarmo

Pôvodná cena 3 990 €. Ušetríte 10% (399 €) 3 591 €

Skladom
ks

Dizajnový krb s krásnym vzhľadom od českej firmy ROMOTOP. viac

Výrobca: ROMOTOPKód produktu: CARA C N 03Doprava a platba


Dizajnový akumulačný krb s výsuvnými dvierkami CARA C N 03


Dizajnový akumulačný krb Romotop CARA C N 03 reaguje na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. Citlivo vyvážené proporcie, čisté línie, veľkoplošný lakovaný plech a dominujúci veľkoplošné trojstranné presklenie vytvára impozantný celok oslovujúci aj tých najnáročnejších zákazníkov. Presný a ľahký chod výsuvu dverí so systémom pojazdu SILENT LIFT. Odtienenie zadného plášťa umožňuje postaviť dizajnový krb priamo na stenu.

Disponuje systémom CPV - centrálny prívod externého vzduchu. Inovatívny systém vedenia spalín DOUBLE SPIN zvyšuje účinnosť kachlí. V štandarde je možné zapojenie horného alebo zadného odvodu spalín.Vďaka sekundárnemu prívodu vzduchu je sklo dvierok omývané a tak nedochádza k usadzovaniu nečistôt. Spaľovacia komora je vyložená šamotovými tvarovkami a v štandarde je ohnisko bezroštové - možná zmena na roštový variant.

Do kachlí je privádzaný terciárny vzduch. Reguláciu primárneho a sekundárneho prívodu vzduchu možno riadiť jedným ovládacím prvkom. Do kachlí je možné dokúpiť akumulačné prvky, ktoré sálajú teplo ešte dlho po skončení kúrenia. Obloženie je tvorená z veľmi kvalitného plechu.

Parametre
Výkon 7,8 kW
Účinnosť 82,9 %
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 295 kg
Priemer CPV 125 mm
Priemerná spotreba paliva 2,2 kg/h
Regulovateľný výkon 3,9 - 10,1 kW
Rozměr (výška/šířka/hloubka) 1641 mm / 924 mm / 577 mm
Výška osi zadného vývodu 1346 mm
Provozní tah 11 Pa
Výška dvířek 420 mm
Šířka dvířek 670 mm
Průměr kouřového hrdla 150 mm
Hloubka dvířek 272 mm