358,99 €

Skladom
ks

Bio krb je ideálnym riešením pre rodiny, ktoré nežijú v rodinných domoch s komínom, ale aj pre kancelárie, hotely, salóny i reštaurácie, ktoré tak môžu svoje priestory povýšiť na inú úroveň. viac viac

Výrobca: HS FlamingoKód produktu: EKO-000231Doprava a platba

BIO KRB GOLF QUAT - čierný


Naše bio krby v sebe spájajú účelnosť, eleganciu, moderný dizajn a luxus. Sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov, či už to je sklo, alebo nerez. Bio krb je nenáročným výrobkom, ktorý uspokojí absolútne každého. S týmto produktom Vám odpadajú všetky starosti spojené s údržbou nákladného krbu. Nie je potrebné vynášať popol a v obytnej časti domu neesteticky skladovať drevo. Aj cez to však bio krb dokáže vykúriť miestnosť.

Pri kúrení nevzniká žiadny dym ani nepríjemný zápach, pri spaľovaní vzniká iba oxid uhličitý, ktorý je neškodný. Palivom bio krbov je biolieh, ktorý je absolútne ekologický, vyrábaný na rastlinnom základe. Zaručuje, že horí krásnym a prirodzeným plameňom.

UPOZORNENIE: Nelejte palivo (biolíh) mimo nerezovú nádobu, ktorá je pre toto palivo určená. Môže spôsobiť poškodenie náteru a negatívne zasiahnuť ďalšie okolí tohto krbu.

Parametre:

Materiál:  oceľ
Farba: čierna
Hmotnosť: 12 kg
Obsah balenia:  biokrb, nádoba na biolieh, madlo na zhasnutie
Objem zásobníka: 1,2 l