Výber krbovej vložky je asi najdôležitejším rozhodnutím pri stavbe krbu. Zle zvolená krbová vložka môže úplne pokaziť celkový dojem z krbu, nehľadiac na praktické dôsledky takéhoto výberu. Nikoho určite nepoteší napr. Neustále špinenie skla z dôvodu zle zvoleného výkonu, či dokonca zničenie krbovej vložky z dôvodu častého prekurovaniu a pod.

Moderné krbové vložky nie sú len ohniska, v ktorom sa spaľuje drevo. Dnešné špičkové vložky krásne horí, ale tiež dobre vyzerajú. Účinnosť spaľovania dosahuje k 90% a vo výbave majú napr. možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, dizajnové zatmavenia sklá, akumulačné materiály v ohnisku, či ovládanie všetkých prívodu vzduchu jedným ovládacím prvkom. Dokonale čisté sklo potom zaisťuje účinný oplach skla.

Za dlhú dobu, po ktorú sa zaoberáme predajom a stavbou krbov,
môžeme našim zákazníkom z nášho sortimentu odporučiť krbovej vložky od výrobcov, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti, pozitívnu odozvu od našich zákazníkov a ktoré používame aj pri našich praktických realizáciách krbových obstavieb.

Medzi špičku medzi výrobcami krbových vložiek nielen na našom, ale aj na európskom trhu, patrí firma Romotop.

Jedná sa o českého výrobcu
s dlhou tradíciou, ktorý si za dobu svojej existencie vybudoval veľmi dobrú povesť. Táto spoločnost je lídrom vďaka neustálym inováciám svojich výrobkov, každým rokom prichádza na trh s novými alebo inovovanými produktmi alebo celými modelovými radmi.

Jeho výrobky sa vyznačujú špičkovou kvalitou za rozumnú cenu a pokrývajú kompletný sortiment krbových vložiek, to znamená, že ponúkajú vložky teplovzdušné aj s výmenníkom všetkých typov presklenia, vo všetkých kategóriách výkonu. Sú tak schopní uspokojiť želania ktoréhokoľvek zákazníka.


Sortiment krbových vložiek od spoločnosti Romotop je rozdelený do troch modelových rad. Heat, Dynamic a Impression.

Ak by Vás tak zaujala niektorá krbová vložka, ktorú ste v e-shope nenašli, kontaktujte nás a my Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku. V prípade, že budete potrebovať vo svojom výbere poradiť, veľmi radi Vám odporučíme konkrétnu vložku na základe Vašich požiadaviek. Poradíme Vám s výberom vhodného výkonu vložky a ponúkneme Vám aj alternatívy vrátane cien, aby sme Vám výber čo najviac uľahčili.  

HEAT

Tento rad je určený zákazníkom, ktorí hľadajú kvalitnú modernú vložku za dobrú cenu. Jedná sa o vložky modernej konštrukcie, špičkového spracovania v atraktívnom dizajne za absolútne bezkonkurenčné ceny. Tieto vložky, vrátane všetkého príslušenstva, nájdete v našom internetovom obchode tu. 

    


 

DYNAMIC 

Jedná sa o vynikajúci krbové vložky, ktoré svojimi technickými parametrami patrí k absolútnej špičke na našom i európskom trhu. Táto modelová rada ponúka ako klasické teplovzdušné vložky, tak aj vložky s teplovodným výmenníkom a nájdete tu aj obľúbené varianty týchto vložiek so zadným prikladaním. 

    
IMPRESSION

Táto rada je určená eště náročnejším zákazníkom, ktorí si okrem špičkových technických parametrov, potrpia aj na moderný dizajn. Ide o krbové vložky s klasickým predným rovným presklením a výsuvnými dvierkami a ďalej potom vložky s rohovým presklením vo variante s klasicky otváranými dvierkami alebo s výsuvom.