V čom je TWISTER rotačná kefa jedinečný?

1. Pohodlné čistenie priamo cez spotrebič

Už žiadne chodenie na strechu! Komín a dymovody vyčistíte pohodlne cez spotrebič. Opadané sadze vyberiete z ohniska spotrebiča alebo popolníka.

2. Kefa vyčistí akýkoľvek tvar komína, priemer komína aj dymovodu

S univerzálny kefou môžete vyčistiť štvorcový, obdĺžnikový, oválny alebo guľatý tvar. Je konštruovaný pre komíny s priemerom min. 100 mm - max. 400 mm.

3. Kefou vyčistíte aj problematické časti komína a dymovodu

Poradí si s rôznymi zakriveniami, odskoky či priemery komína aj dymovodu. Možné použiť pre čistenie ťahov v tradičných kachľových peciach (sporákoch).

4. Nylonové štetiny neničí komín ani dymovod

Môžete ju použiť, ako do nerezového tak i tehlového komína.

5. Rotačná kefa pripojíte do akejkoľvek elektrickej vŕtačky

Rotačná kefa funguje pripojením tyče do akejkoľvek elektrickej vŕtačky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TWISTER rotačná kefa
Je spoľahlivá súprava pre čistenie komínov s ktorou si rýchlo a ľahko vyčistíte komín. Pravidelným používaním TWISTER setu, zvýšite účinnosť komína a spotrebiča. Vyčistením nánosu sadzí v komíne a v spotrebiči, chránite svoj dom pred hrozbou komínového požiaru a upchatím komína. 

 

Skvelý čistiaci výkon
Rotačná kefa TWISTER funguje pripojením tyče do akejkoľvek elektrickej vŕtačky. Po pripojení k vrtáku sa kefa môže otáčať od niekoľko sto do niekoľko tisíc otáčok za minútu (v závislosti na výkone elektrickej vŕtačky). Štetiny kefy majú tvar skrúteného lana. S pomocou veľké rotačné sily, štetiny odstráni aj ten najodolnejšie nános v každom komíne a dymové rúre.

 
Vhodné pre všetky typy komínov
Flexibilita nylonových tyčí a štetín kefy umožňujú tornáda sete sa prispôsobiť všetkým typom dymovodov (dymových rúr) a komínov. Preto je rotačná komínový kefa vhodný pre čistenie komína akékoľvek šírky a tvaru (štvorec, obdĺžnik, guľatý, oválny). Môžete ju použiť, ako do nerezového tak i tehlového komína. TWISTER funguje lepšie, než tradičné kovové kefy a to z dôvodu, že štetiny sú vyrobené z nylonu a preto nemôže dôjsť k poškrabaniu komína ani dymovej rúry. Nylonové štetiny dávajú rotačnému kefami TWISTER pevnosť, trvanlivosť a sú chemický odolné.

 
Čistite komín zhora alebo zospodu
TWISTER set vám umožní komín vyčistiť zhora alebo zospodu, stačí vložiť kefu do komína a zapnúť elektrickú vŕtačku.

 
Čistite komín sami
Čistenie komína kefou je zvyčajne veľmi ťažký a zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje trpezlivosť a správne vybavenie. Ale teraz si komín môžete vyčistiť sami bez špeciálnych znalostí či prostriedkov. Pri použití tohto rotačného setu TWISTER urobíte svoju prácu rýchlo, jednoducho a efektívne.