Sú kachle, ktoré cez e-shopy jednoducho nekúpite. Výrobcovia si ich predaj prostredníctvom internetu neželajú a je ich snahou ponúkať tieto modely výhradne v kamenných predajniach, alebo prostredníctvom siete autorizovaných predajcov (medzi ktoré patríme aj my).
 
Keďže v kamenných predajniach nájdete len veľmi obmedzenú ponuku modelov, či už z dôvodu vysokých nákladov, alebo z dôvodu rozlohy predajne, odporúčame navštíviť priamo stránky výrobcu, ktorý tieto kachle vyrába. V prípade značky Romotop nájdete kompletnú ponuku po kliknutí na nasledujúci obrázok.   

 

 

 

Ako objednať?

V prípade, že by ste mali o niektorá kachle z ponuky výrobcu záujem, kontaktujte nás buď e-mailom na obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk, či telefonicky na čísle +421 (0)442028932.

Cena?

Na stránkach výrobcu sú uvedené maloobchodné ceny kachlí. V prípade záujmu Vám na tieto kachle vypracujeme individuálnu ponuku, ktorá je vždy nižšia, než je cena uvedená u výrobcu. Táto ponuka Vás k ničomu nezaväzuje.

Pozor

Ak predsa len niektorý z e-shopov tieto kachle ponúka, mali by ste zbystriť, keďže ide z najväčšej pravdepodobnosti o neoficiálny predaj. V takom prípade zvyčajne výrobca negarantuje záruku a malá úspora pri obstaraní na začiatku sa tak môže do budúcna veľmi predražiť.