Zašlete svoju požiadavku na e-mail obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk

Aby sme mohli grafický návrh krbu spracovať, pomôžu nám hlavne tieto informácie:

1. Pôdorys objektu (ak nie je k dispozícií, stačí stručný nákres objektu)
2. Fotografie miest budúcího umiestnenia krbu
3. Informácie o komíne (priemer komína, výška vstupu do komína, typ komína ...)
4. Požadovaný tvar krbu (napr. jednoduchý nákres, obrázok krbu z internetu apod ..)

 

Ako postupuje tvorba grafického návrhu

Po obdržení požiadavky prekresíme podľa zaslaného podkladu objekt do 3D a vytvoríme niekoľko variantov možného tvaru krbu. Ty Vám následne zašleme na e-mail. Ak budete mať k niektorým návrhom ďalšie požiadavky (napríklad úpravu rozmerov, doplnenie políc, boxu na drevo atď.), alebo budete mať úplne inú predstavu, budeme pokračovať až kým nájdeme vhodné riešenie.

 

Cenová ponuka na kompletný materiál

Ak sa spoločne dopracujeme k finálnej podobe krbu a vy budete mať záujem, spracujeme Vám cenovú ponuku na materiál pre jeho stavbu. Ponuka bude obsahovať všetok potrebný materiál pre stavbu krbu podľa návrhu, vrátane krbovej vložky.

 

Tvorba individuálneho pracovného postupu

Ak sa rozhodnete využiť našej ponuky, sme schopní spolu s dodávkou materiálu vytvoriť stručný pracovný postup podľa vytvoreného návrhu. Nabízíme taktiež poradenstvo počas stavby. Kontaktovať nás môžete telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom nášho on-line chatu.

 

Čo keď Vám pri stavbe niečo pochybí, alebo naopak zostane ?

V takomto prípade zabezpečíme rýchle dodanie potrebného materiálu s dopravou ZADARMO. Pokiaľ Vám naopak niektorá položka zostane, zašlite nám ju späť a my Vám následne vrátime peniaze.

 

Ktoré krbové vložky odporúčame?

Pre nami navrhované krby odporúčame predovšetkým krbové vložky českých výrobcov značiek Romotop a BeF. S týmito výrobcami máme dlhodobo dobrú skúsenosť. Ich modely majú všetko, čo majú moderné krbové vložky mať. Jedná sa predovšetkým o vysokú účinnosť spaľovania, možnosť napojenia na externý prívod vzduchu, účinný oplach skla, krycie rámčeky ... U týchto značiek je tiež zaistený aj kvalitný záručný a pozáručný servis.

V prípade záujmu sme schopní navrhnúť krb aj s krbovou vložkou iného výrobcu.