Ak sa rozhodnete kúpiť všetok potrebný materiál pre stavbu krbu v našom e-shope (vrátane krbovej vložky), ponúkame Vám ZDARMA spracovanie individuálného návodu na mieru. Ten Vás prevedie celou stavbou v niekoľkých prehľadných krokoch.

Súčasťou služby je aj rozpis potrebného množstva materiálu, mált, lepidiel, penetracií, atď. Nemusíte sa tak obávať, že vám niečo pochybí, alebo naopak zostane.


 

Ako to funguje?

 

Najskôr Vám ZDARMA spracujeme grafický návrh krbu. Ten je vytvorený na základe vašich požiadaviek (napr. vlastný nákres, obrázok z internetu atď.). Na návrhe budeme pracovať tak dlho, než splníme Vaše požiadavky a vy tak budete s návrhom spokojni. 

Akonáhle sa dopracujeme ku konečnej podobe návrhu, zašleme Vám cenovú kalkuláciu na kompletný materiál, vrátane krbovej vložky. Ceny vychádzajú z našich internetových cien, ktoré sú porovnateľné s konkurenciou na internete. 

Ak sa nakoniec rozhodnete cenovej ponuky využiť, zašleme Vám spoločne s dodávkou materiálu aj návod na mieru. Ten je dodávaný v niekoľkých prehľadných krokoch, ktoré Vás prevedú postupne celú stavbou od izolácie zadnej steny, cez usadenie krbovej vložky, až po konečnú konštrukciu krbu.

 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás e-mailom na obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk, prípadne telefonicky na čísle +421 (0)442028932  

 Ukážky z niektorých krokov návodov na mieru