Ak sa rozhodnete kúpiť všetok potrebný materiál pre stavbu krbu v našom e-shope (vrátane krbovej vložky), ponúkame Vám ZADARMO spracovanie individuálného návodu na mieru.

Súčasťou návodu sú aj všetky informácie ako správne zaobchádzať s dodanými materiálmi, či ako správne zapojiť dymovody.


Samozrejmosťou je tiež naša technická podopora po telefóne, e-mailu, či našom on-line chatu.

 

 


Ako to funguje?

 

Najskôr Vám ZADARMO spracujeme grafický návrh krbu. Ten je vytvorený na základe vašich požiadaviek (napr. vlastný nákres, obrázok z internetu atď.). Na návrhe budeme pracovať tak dlho, až splníme Vaše požiadavky a vy tak budete s návrhom spokojni. 

Akonáhle sa dopracujeme ku konečnej podobe návrhu, zašleme Vám cenovú kalkuláciu na kompletný materiál, vrátane krbovej vložky (ceny vychádzajú z našich internetových cien, ktoré sú porovnateľné s konkurenciou na internete).

Ak sa nakoniec rozhodnete cenovej ponuky využiť, zašleme Vám spoločne s dodávkou materiálu aj návod na mieru, ktorý Vás obrázkovú formou prevedie celou stavbou od izolácie zadnej steny, cez usadenie krbovej vložky, až po konečnú konštrukciu krbu.

 

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás e-mailom na obchod@stavba-krbu-svojpomocne.sk, prípadne telefonicky na +421 (0)442028932  

 Ukážky z niektorých krokov návodov na mieru