35,01 €

Skladom
ks

SILATERM WHITE 600 je biele kachliarske lepidlo v sypkom stave s dobou spracovateľnosťou cca 40 min. Bolo vyvinuté pre lepenie druhých plášťov akumulačných stavieb, ako nosná vrstva lepidla pre kachliarskou perlinku a pre lepenie obkladov na krby a kachle. viac

Výrobca: Průmyslová keramikaKód produktu: White600-20kgDoprava a platba

SILATERM WHITE 600 je biele kachliarske lepidlo v sypkom stave s dobou spracovateľnosťou cca 40 min. Bolo vyvinuté pre lepenie druhých plášťov akumulačných stavieb, ako nosná vrstva lepidla pre kachliarskou perlinku a pre lepenie obkladov na krby a kachle.

Použite ho všade tam, kde je ekonomicky aj účelne zbytočné aplikovať drahé žiaruvzdorné malty. Maximálna teplota použitia SILATERMU WHITE 600 je 600°C. Má výbornú priľnavosť prakticky ku všetkým stavebným kachliarskym materiálom. Je veľmi jemné a flexibilné - lepený spoj pevný. Bol kladený dôraz na odolnosť proti tepelným šokom.

Nie je stavané pre priamy kontakt s ohňom ani so spalinami. Nanáša sa vo vrstvách do 20 mm.

 

 

Návod na použitie:

Po otvorení sypkú zmes presypte do veľkého vedra, v ktorom ju riadne za sucha premiešajte. Do ďalšieho čistého vedra nalejte požadované množstvo pitnej studenej vody z vodovodného riadu. Pri premiešavaní vždy sypte sypkú zmes do vody. Miešajte ručne, alebo pomocou elektrického miešadla. Neprekračujte rýchlosť 200 otáčok za minútu. Rozmiešajte do homogénnej zmesi. Nechajte 4 minúty odstáť a potom znovu zľahka premiešajte.

Nanášajte na nemastné povrchy zbavené nečistôt a prachu. Pre kvalitný spoj doporučujeme lepidlo špachtľou najprv naniesť na obe lepené plochy a potom spojiť. Pri aplikácii veľké plochy napr. pre nosnú vrstvu, pre kachliarsku perlinku odporúčame nanášať nerezovým hladidlom, alebo hrebeňom. Stvrdnute lepidlo ďalej nerozmiešavajte.

Parametre
Doba zpracovatelnosti cca. 40 minut
Objemová hmotnosť pri 110 °C min. 1 500 kg / m3
Pevnost v tlaku pri 110 °C min. 8 MPa
Spotreba vody cca 21 - 23 L / 100 kg
Zrnitosť 0-1 mm