35,01 €

Skladom
ks

DOUBLETERM je veľmi sofistikovaná kachliarska omietka s hydraulíckou väzbou a s vysokou tepelnou odolnosťou. Odoláva vysokým teplotám do 200°C. Je vhodná pre interiéry i exteriéry. Možno ju napájať bez vzniku viditeľného prechodu, čo veľmi uľahčuje opravy. Je tiež vhodná pre opravy starých historických štruktúr omietok. viac

Výrobca: Krby TurboKód produktu: Double 20Doprava a platba

DOUBLETERM je veľmi sofistikovaná kachliarska omietka s hydraulickou väzbou a s vysokou tepelnou odolnosťou. Odoláva vysokým teplotám do 200°C. Je vhodná pre interiéry i exteriéry. Možno ju napájať bez vzniku viditeľného prechodu, čo veľmi uľahčuje opravy. Je tiež vhodná pre opravy starých historických štruktúr omietok.

DOUBLETERM obsahuje zmes niekoľkých druhov vlákien, ktoré v mnohých prípadoch dokážu nahradiť aj sieťku. Napriek tomu odporúčame kachliarskou perlinku SILATERM používať. Vďaka svojmu zloženiu sa DOUBLETERM používa ako nosná vrstva pre perlinku a pohľadová vrstva v jednom. Možno s ním bez obáv porovnávať nerovnosti povrchov. Dokáže odolávať vzniku trhlín a praskanie do vrstvy až 50 mm.

DOUBLETERM môžete používať aj ako modelovaciu omietku. Zrnitosť a zrnitostná krivka 0 až 0,5 mm je naladená tak, aby štruktúra povrchu po spracovaní zodpovedala požiadavke väčšiny zákazníkov a neodlišovala sa od štandardne používaných štukov a omietok bežne používaných v moderných interiéroch. Rôznymi spôsobmi spracovania možno vytvoriť zrnitý, alebo dokonale hladký povrch (viac v kapitole spracovanie). Povrch je veľmi pevný/oderu vzdorný. Pre dostatok času na vytvorenie dokonalého povrchu je doba spracovateľnosti nastavená na 120 min.

DOUBLETERM bol navrhnutý tak, aby bol užívateľsky maximálne prívetivý. Vytvoriť kvalitnú povrchovú úpravu na krbu / kachliach je teraz jednoduchšie.


Vzhľad: biela prášková zmes
Zrnitosť: 0-0,5 mm
Množstvo zámesovej vody: 0,34-0,38 l na 1 kg
Doba spracovateľnosti: 120 min
Spotreba v hrúbke 1 mm vrstvy: 1,15 kg / m2
Balené v papierovom vreci s polyetylénovou vložkou 20 kg