38 €

Skladom
ks

SILAPEN je prípravok určený na penetrovanie vnútorných a vonkajších povrchov kalcium silikátových dosiek s tepelnou odolnosťou 600°C. Nanočastice v prípravku dokonale spevňujú povrch dosky. viac

Výrobca: Průmyslová keramikaKód produktu: Isht 2Doprava a platba

SILAPEN je prípravok určený na penetrovanie vnútorných a vonkajších povrchov kalcium silikátových dosiek s tepelnou odolnosťou 600°C. Nanočastice v prípravku dokonale spevňujú povrch dosky.

Odstraňuje nežiaducu prašnosť vnútri krbu, kde dochádza k ohrevu vzduchu distribuovaného do vykurovaných priestorov podľa platnej normy pre krby STN 73 4230 bod 7.3.1.

V prípade vonkajšieho použitia penetrácie kalcium silikátov zabránite extrémnej nasiakavosti dosky. Pri aplikácii kachliarskych mált a omietok doska z maltové zmesi neodoberá vodu. Tým ponecháva kachliarskym produktom čas nutný k správnemu prebehnutí chemickej reakcie v maltovej zmesi. Zvyšuje sa pevnosť a priľnavosť k povrchu.

Po ukončení chemickej reakcie (plnom zaschnutí) sa z lieku neuvoľňujú žiadne zápachy, ani zdraviu škodlivé látky.

 

 

NÁVOD NA POUŽITIE:

SILAPEN dobre premiešajte a pretrepte. Nerieďte. Aplikujte valčekom, či maliarskou štetkou. Nespracovávajte pri teplotách pod +5°C a nad +35°C. Vyvarujte sa aplikácii na priamom slnečnom svetle. SILAPEN je povrchovo zaschnutý po cca 8h. Výdatnosť cca 2 m2 / l je závislá na spôsobe aplikácie a nasiakavosti podkladu.

Parametre
Objem 5 l