137 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Komínový nadstavec Rotowent Dragon dynamicky využíva silu vetra k zväčšeniu komínového ťahu. Zabraňuje spätnému ťahu spalín a chráni komín pred poveternostnými vplyvmi. Nezávisle od smeru a sily vetra sa "čiapka" otáča v záveternej strane.

Výrobok je chránený patentom. Vďaka spôsobu umiestnenia valivých ložísk (mimo najvyššej teploty, vo vrchnej časti "čiapky") je Rotowent Dragon vhodný pre použitie na komíny odvádzajúce spaliny z krbov a pecí na pevné palivá. viac

Výrobca: DarcoKód produktu: P02344Doprava a platba

Komínová hlavice K30 - Ø160 mm s redukcí do keramického komínu - otevíratelná

 

Komínový nástavec Rotowent Dragon dynamicky využívá sílu větru k navýšení komínového tahu. Zabraňuje zpětnému tahu spalin a chrání komín před povětrnostními vlivy.  "čepice" se otáčí ve směru větru.  Výrobek je chráněný patentem. Díky způsobu umístění valivých ložisek (mimo nejvyšší teploty, ve vrchní části "čepice") je Rotowent Dragon vhodný pro použití na komíny odvádějící spaliny z krbů a pecí na pevné paliva.

 

  • vhodné pro montáž do keramického nebo nerezového dvouplášťového komínu
  • Materiál kohouta : nerez 1.4404
  • Materiál podstavy: nerez 1.4301
  • Rozměr kulaté podstavy bez "pérových" plechů: 153 mm
  • Rozměr kulaté podstavy s "pérovými" plechy: 169 mm (péra se samozřejmě při instalaci stalčí, aby hlavice v komíně dobře držela)
Parametre
Hmotnosť 1,9 kg
Materiál antikor
Tepelná odolnosť 500 °C