Spresnite výber produktu
Biely vymývanýBielo-sivý vymývanýČerveno-bielý vymývaný
Oceľová - čiernaOceľová - douzovacíNádstavba - QuatroNerezMeď

503,70 €

Skladom u výrobcu - Tovar expedujeme priamo zo skladu výrobcu. Dobu dodania preto odporúčame radšej overiť.
ks

Výrobca: NormanKód produktu: 0102....Doprava a platba

Záhradný krb Norman - Party

Znížená verzia obľúbeného modelu Kombi je vhodná zvlášť tam, kde by väčši krb pôsobil svojou výškou príliš mohutne. Znížená poloha pracovnej dosky je tiež vhodná pre obsluhu posediačky. Materiál strechy možné vyberať z medi, nerezu a lakovanej ocele.

Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva. Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných vedomostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie. K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. 

Tento krb je možné zakúpiť okrem klasickej strechy aj vo variante s douzovací strechu, alebo nadstavbou Quatro, pomocou ktorých možno rozšíriť využitie krbu o ďalšie funkcie. Vedľa bežného priameho grilovania môžete použiť tiež metódu nepriameho grilovania a pečenie. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

Parametre
Hmotnosť 320 kg
Výška 147 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 73 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm
Výška s douzovací střechou 193 cm
Výška s nádstavbou QUATRO 193 cm