787,76 €

Skladom u výrobcu - Tovar expedujeme priamo zo skladu výrobcu. Dobu dodania preto odporúčame radšej overiť.
ks

Exkluzívna varianta záhradného krbu Avanta. Od klasickej Avanty sa odlišuje čiernou brúsenou pracovnou doskou a leštenou žulovou doskou pred priestorom ohniska. Základová doska a grilovací rošt už v štandardnom prevedení, strecha nerez. viac

Výrobca: NormanKód produktu: P01538Doprava a platba

Norman - Avanta Exclusiv

Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva. Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných znalostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie.


K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

Parametre
Hmotnosť 430 kg
Výška 192 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 80 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm