Spresnite výber produktu
Biely jemný vymývanýHnedý jemný vymývaný
NieÁno
StandartníRohové

587,65 €

Skladom u výrobcu - Tovar expedujeme priamo zo skladu výrobcu. Dobu dodania preto odporúčame radšej overiť.
ks

Záhradný krb Atlas s udiarnou je možné zakúpiť aj vo verzii s udiarnou Quatro. Tu je možnosť používať krb ako 4v1, to znamená že krb Vám bude slúžiť na priame a nepriame grilovanie, tak na údenie a douzovanie. V krbe môžete tiež piecť. Podrobnejší návod týchto možností nájdete v sekcii "na stiahnutie". Možnosť nastavenia komína pomocou nástavcov. Povrch krbu je možné zvoliť z dvoch variantov prevedenia (biely, hnedý). viac

Výrobca: NormanKód produktu: P01516Doprava a platba

Záhradné krby Norman sú určené pre grilovanie na záhrade s použitím dreveného uhlia, prípadne drobných kusov dreva. Použité kvalitné materiály zaručujú dokonalú odolnosť voči teplu aj poveternostným vplyvom. Všetky modely sú také konštrukcie, aby boli ľahko zostaviteľné aj bez odborných znalostí a bez zvláštneho náradia či materiálov. Každy krb sa dostane k zákazníkovi v rozloženom stave na nevratné palete, zabalený v ochrannej fólii a s návodom na montáž a použitie.


K záhradným kozubom ponúkame veľké množstvo príslušenstva, ktoré umožnia maximálne využitie. Všetky možné doplnky k danému typu krbu nájdete v kategórii súvisiace produkty. Štandardnou výbavou všetkých typov je grilovací rošt s nerezovou povrchovou úpravou. Nadštandardné doplnky možno vybrať zo širokej ponuky zvláštneho príslušenstva, ktoré nájdete v sekcii súvisiace produkty.

Parametre
Hmotnosť 598 kg
Výška 811 mm, 215 cm
Šírka 110 cm
Hľbka 73 cm
Grilovací plocha 50 x 38 cm