- 12% Doprava zadarmo

P00964

Na dotaz Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.

632,72 € s DPH

719 €

86,28 € s DPH (12%)


ks

Kachle popredného talianskeho výrobcu Nordica. Produkty tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia a vynikajúcimi technickými parametrami. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Oceľový smaltovaný plášť doplnený ostatnými dielmi z liatiny je konštrukčne jednoduchý ale plne funkčný. Dvojité horenie s oplachom skla bolo doplnené o nové prevedenie terciálneho vzduchu. To zvýšilo účinnosť na 82%, čo je v tejto kategórii jedinečné. Izolovaná kľučka, veľký popolník a veľké presklené dvierka naznačujú konštrukčnú dokonalosť.

Masívna konštrukcia s dlhou životnosťou.

Jednoduché konvekčné kachle majú smaltovaný oceľový plášť vo farbe čiernej a bielej. Vnútri sú vložené jednotlivé šamotové dosky zložené do štvorca. Otočný liatinový rošt a popolník umožňujú dlhodobé kúrenie bez vyhasnutí.V hornej časti ohnisko, pred výstupom do komína sú vložené dva deflektory. Tie majú za úlohu obmedziť plamene do komína a zlepšujú priebeh dohorení plynov z dreva. Pre dobrú stabilitu je podstavec vyrobený z liatiny, tak ako platňa.

Ovládanie pri kúrenie je zjednodušené na maximum. Pri zakurovaniu sa otvorí spodné regulačné koliesko a počká sa až sa kachle rozhorí. Po nahriatí sa tento vzduch zavrie a regulácia je len hornou páčkou - sekundárny vzduch. Terciálny vzduch je plne automatický, takže stačí len prikladať a regulovať podľa potreby tepla.

Výkon
6,6 kW
Účinnosť
82 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
120 mm
Hmotnosť
77 kg
Výška
832 mm
Šírka
414 mm
Hĺbka
419 mm
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
0,8 - 2 kg/h
Terciálny prísun vzduchu
áno
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!