Doprava zadarmo

3 052 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Keramické opláštenie, liatinové ohnisko, dvierka a platňa je zabrúsená do roviny, veľká rúra 80 L, vysúvací dřevník. viac

Výrobca: NordicaKód produktu: P02181Doprava a platba

Dvojité zasklenie spaľovacej komory zamedzí nežiaducemu teplu pri varení, kráľovská veľkosť rúry a teplomer vnútri, umožňuje piecť ako v klasickej rúre. Zabrúsená liatinová platňa vedie teplo ako na plyne, spodné vystuženie zamedzuje prehnutiu a prasknutiu, vývod dymu uprostred umožňuje pripojenie na komín z ľava aj z prava.

Liatinové predné dvierka nemení tvar nech sú studené alebo horúce, vždy dokonale tesní. Otvárací kľučky sú potiahnuté teflónom, takže nepáli, bočné kryty majú vzduchové prieduchy pre konvekčný ohrev vzduchu, chrómované madlo okolo celej platne zamedzuje nechcenému popáleniu.

Spaľovací proces horenia dreva prebieha v troch fázach a preto je malá spotreba, s produkciou maximálneho zhodnotenia na varenie, pečenie ale aj vykúrenie priestoru.

Bočné strany sporáka sú z mastenca, ktorý je ako estetický, tak plní akumulačnú funkciu a znižuje povrchovú teplotu sporáka. Preto možno sporák umiestňovať do blízkosti horľavých materiálov (cca 15 cm). Prepínacia klapka a ochranný kryt rúry je z nerez ocele.

Súčasti dodváky je jeden kus plechu na pečenie a jeden kus pochomované mriežky. Vďaka tejto mriežke možno použiť aj iné nádoby na pečenie, ktoré sa na túto mriežku jednoducho umiestni.

Ten kto prečítal tento opis si môže povedať, to je taký mercedes medzi sporáky! A má pravdu.

Skutočne získate kuchynský sporák, ktorý nezničí časté a dlhé používanie ani čas.

Parametre
Účinnosť 85 %
Hmotnosť 201 kg
Výška 860 mm
Šírka 1074 mm
Hĺbka 669
Rozmer rúry 436x418x430
Spotreba paliva 2,3 kg/h
Vonkajší priemer dymovodu 150 mm