Doprava zadarmo

1 743,20 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Prvé liatinové kachle do nových, alebo dobre utesnených domov so systémom 100% prívodu vzduchu na horenie z exteriéru. viac

Výrobca: NordicaKód produktu: P02173Doprava a platba

Absolútna konštrukčná špička v liatinových krbových kachliach. Výkon 7,5 kW, účinnosť 82%, centrálny prívod vzduchu na horenie z exteriéru.


Teraz nevadí, keď kachle inštalujete v priestore kde je odsávač pár pre kuchyňu, vzduchotechnika, rekuperácia alebo priestor kde vzniká podtlak. Už nič nebráni vykurovať drevom s krásnym veľkým pohľadom do ohňa aj v nových domoch. Tým nechceme tvrdiť, že by sa kachle nedaly inštalovať do staršieho domu alebo chalupu. Vždy budete mať tak nízku spotrebu ako nikdy pred tým a komín sa jednoducho nebude zanášať. Kominár sa len pri povinných kontrolách bude čudovať, že tam žiadne usadeniny nie sú!

Konštrukcia je podľa zásady čo používa Nordica u všetkých liatinových kachlí. Povrchová úprava liatiny je smaltovaním, tým sa nič nevypaľuje, nezapácha, nenatiera proste povrch je upravený a stálofarebný ...


Veľké ohnisko s veľkým presklením umožňuje priložiť až 50 cm polená a úchvatný pohľad na horiaci oheň. Ohnisko je vyložené liatinou a výmurovku Nordiker - patentovaná výmurovka firmy Nordica, ktorá zlepšuje proces spaľovania. Trojité spaľovanie zaručuje vysokú účinnosť a nízke emisie. To má za následok nižšiu spotrebu paliva pri zachovaní rovnakej výhrevnosti a nižšie zanášanie spalinových ciest.

Kachle majú pripojenie na prívod externého vzduchu. Napojenie je na zadnej strane s priemerom 100 mm.

Odvod spalín je vyvedený na hornej platňi s priemerom 150 mm. Kachle majú reguláciu roztápěcího vzduchu (primárneho), prevádzkového vzduchu (sekundárneho) a automaticky nastavený terciálny vzduch, ktorý vstupuje do ohniska v zadnej časti malými otvormi.

Údržba kachieľ - skoro žiadna, len vyberať popol.

Parametre
Výkon 7,5 kW
Účinnosť 81,9 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 135 kg
Výška 872 mm
Šírka 700 mm
Hľbka 421 mm
Palivo drevo, drevené brikety
Priemer CPV 100 mm
Pripojenie dymovodu horné
Průměr příruby napojení externího vzduchu 100 mm
Spotreba paliva 2,4 kg/h
Typ kachlí liatinové