Doprava zadarmo

1 868 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Krbové kachle GEMMA s rúrou sú malé, dvojplášťové liatinové kachle s výkonom 6 kW, s ohrievacou platňou a kachľovými bokmi. Rúra umožňuje využiť teplo na pečenie a ohrievanie pokrmov. viac

Výrobca: NordicaKód produktu: P00939Doprava a platba

Krbové kachle GEMMA s rúrou sú malé, dvojplášťové liatinové kachle s výkonom 6 kW, s ohrievacou platňou a kachľovými bokmi. Rúra umožňuje využiť teplo na pečenie a ohrievanie pokrmov. Veľkosť rúry je 227x296x290 mm.

Otočný rošt, ohnisko z delených dosiek, dvierka, podstavec a platňa sú vyrobené z liatiny. Vysoká mechanická a žiarová odolnosť sú garanciou pre dlhodobú a bezpečnú prevádzku.

Veľký výsuvný popolník umožňuje vysypanie popola až po niekoľkých dňoch.Veľmi jednoduchá regulácia horenia primárneho a sekundárneho vzduchu sautomatickou reguláciou terciárneho vzduchu je vhodná aj pre starších ľudí.

Systém zvýšeného prúdenia tepla medzi plášťami zlepšuje rovnomerné ohriatie miestnosti s možnosťou prenosu tepla aj do vedľajších miestností cez otvorené dvere.

Skúsenosti firmy Nordica sa dokonale preukázali vo vysokej účinnosti cez 82% a čistotou odchádzajúceho dymu obsahujúceho CO iba 0,09%. Nízka spotreba dreva a malé zanášanie dymovodov a komína šetrí Vaše peniaze.

Kachle s trojzónovým spaľovaním. Veľké množstvo farieb a kachľových designov predstavuje veľkú variabilitu začlenenie do Vašich zariadení interiéru. Kachle sa vyrábajú v prevedení elegance bordo, elegance cappuccino, liberty bordo, liberty pergamena a mastenec.

Použitie ako na trvalé aj prechodné obdobie.

 

 

Parametre
Výkon 7 kW
Účinnosť 85,3 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 120 mm
Hmotnosť 121 kg
Výška 1207 mm
Šírka 460 mm
Hľbka 495 mm
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania nie
S rúrou áno
S varnou doskou áno
Spotreba paliva 1,9 kg/h
Typ kachlí krbové, kachľové