- 18% Doprava zadarmo

P00930

784,25 € s DPH

956,40 €

172,15 € s DPH (18%)


ks

Krbové kachle GEMMA sú malé, dvojplášťové liatinové kachle s výkonom 6 kW, s ohrievacou platňou a kachľovými bokmi. viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Krbové kachle GEMMA sú malé, dvojplášťové liatinové kachle s výkonom 6 kW, s ohrievacou platňou a kachľovými bokmi.

Otočný rošt, ohnisko z delených dosiek, dvierka, podstavec a platňa sú vyrobené z liatiny. Vysoká mechanická a žiarová odolnosť sú garanciou pre dlhodobú a bezpečnú prevádzku.

Veľký výsuvný popolník umožňuje vysypanie popola až po niekoľkých dňoch.Veľmi jednoduchá regulácia horenia primárneho a sekundárneho vzduchu sautomatickou reguláciou terciárneho vzduchu je vhodná aj pre starších ľudí.

Systém zvýšeného prúdenia tepla medzi plášťami zlepšuje rovnomerné ohriatie miestnosti s možnosťou prenosu tepla aj do vedľajších miestností cez otvorené dvere.

Skúsenosti firmy Nordica sa dokonale preukázali vo vysokej účinnosti cez 82% a čistotou odchádzajúceho dymu obsahujúceho CO iba 0,09%. Nízka spotreba dreva a malé zanášanie dymovodov a komína šetrí Vaše peniaze.

Kachle s trojzónovým spaľovaním. Veľké množstvo farieb a kachľových designov predstavuje veľkú variabilitu začlenenie do Vašich zariadení interiéru. Kachle sa vyrábajú v prevedení elegance bordo, elegance cappuccino, liberty bordo, liberty pergamena a mastenec.

Použitie ako na trvalé aj prechodné obdobie.

Výkon
6 kW
Účinnosť
82 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
120 mm
Hmotnosť
83 kg
Hĺbka
495 mm
Palivo
drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu
horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
áno
Šírka
460 mm
Typ kachlí
krbové, kachľové
Výška
840 mm

Kontaktujte nás!