Doprava zadarmo

3 518 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Nové mastencové obloženie celých kachlí zvyšuje akumuláciu tepla a bezpečnosť proti popáleniu. Odovzdávanie tepla je rovnomerné, neprehrieva priestor. Po vyhasnutí odovzdáva teplo ešte niekoľko hodín. Produkty tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia. viac

Výrobca: NordicaKód produktu: P00883Doprava a platba

Nové mastencové obloženie celých kachlí zvyšuje akumuláciu tepla a bezpečnosť proti popáleniu. Odovzdávanie tepla je rovnomerné, neprehrieva priestor. Po vyhasnutí odovzdáva teplo ešte niekoľko hodín.

Rokmi preverené ohnisko s liatinovým roštom s otočným odstraňovaním popola do veľkého popolníka. Hi-Tech dosky (Yronker), ktoré tvoria obklad ohnisko, udržujú stabilne vysokú spaľovaciu teplotu a majú podobnú mechanickú pevnosť ako liatina. Biele zafarbenie zvyšuje podiel sálavého tepla cez sklo a udržiava čisté sklo po dlhú dobu. Silne predhrievani primárného a sekundárného vzduchu umožňuje čistotu procesu horenia dreva a ľahkú jemnú reguláciu horenia.

Špecialitou tohto výrobku je rúra na pečenie. Odchádzajúci dym má ešte takú teplotu, že môže nahriať rúru aj na 200°C a to sa práve využíva. Smaltovaný vnútorný povrch je porovnateľný ako u elektrické alebo plynové rúry, takže je vždy pripravený na použitie. Vyššia konštrukčná stavba je vhodná aj do menších bytových priestorov, kde mastencové obloženie akumuluje teplo a potom pomaly odovzdáva aj po vyhasnutí a nehrozí popálenie od stien. Pre tých, ktorí chcú mať zdravé, lacné a príjemné teplo je to ten najvhodnejší výrobok.

Použitie je predovšetkým do nových domov. Nie je vhodné na chaty a chalupy.

 

Popis výrobku:

  • účinnosť> 80%
  • sklo odolávajúce teplote 750 ° C
  • ohniska je z liatiny a materiálu IRONKER
  • rozmery ohniska 295 x 390 x 300 mm
  • rozmery vstupu do ohniska 300 x 415 mm
 
Parametre
Výkon 10,3 kW
Účinnosť 85,5 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 130 mm
Výška 1344 mm
Šírka 540 mm
Hľbka 478 mm
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu horné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania nie
S rúrou áno
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 2,72 kg/h
Typ kachlí krbové, kachľové