Doprava zadarmo

915,99 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Kachle popredného talianskeho výrobcu Nordica. Produkty tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia a vynikajúcimi technickými parametrami. viac

Výrobca: NordicaKód produktu: P00877Doprava a platba

Veľký oheň, rýchla inštalácia, najnovšie proces spaľovania, malý rozmer, tepla tak akurát (5,5 kW), inštalácia na akýkoľvek typ komína.

Sálavé celolitinová kachle Brigitta s veľkým presklením, vysokou účinnosťou 80% a trojitým horením, pre chaty, chalupy ale i nové domy.

Menšie ako Petry ale oveľa úspornejšie, výkonnejší s veľkým krbovým presklením a špeciálne tvarovanou liatinou celou smaltovanou pre zamedzenie hrdzaveniu.
Malé liatinové kachle na drevo s vysokým presklením, roštom, popolníkom s excelentnou účinnosťou 80% a špeciálne tvarovaným ohniskom. Ešte nikto nepoužil liatinové platne s tvarom včelieho plástu. Tento tvar zvyšuje žiarovou a mechanickou odolnosť a predlžuje životnosť kachlí na desiatky rokov. Ani nie 1 meter výšky a len 40 mm hĺbky pôsobí veľmi kompaktne, ale napriek tomu hreje výkonom 5,5 kW / h pri spotrebe iba 1,5 kg / h. Výstup dymovodu je nahor o veľkosti 120 mm, pomáha pri zakurovaní do studených komínov. Dvojité ekologické spaľovanie bolo rozšírené o tretí terciálny vzduch, ktorý znižuje emisie CO na hodnoty pod 0,1% a tým zmenšuje zanášanie komína a rúrok. Regulácia je veľmi jednoduchá, tvorená dvoma ovládačmi so symbolmi veľkosti.

Pri napojení na komín smaltovanými trubkami je dosiahnuté bezúdržbové ohrievač.
Vykúri priestor 18 m2 až 30 m2, pri kvalitnom zateplení i viac.

Parametre
Výkon 5,7 kW
Účinnosť 82 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 120 mm
Hmotnosť 72 kg
Výška 640 mm
Šírka 404 mm
Hĺbka 397 mm
Palivo drevo, drevené brikety
Pripojenie dymovodu horné
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 1,5 kg/h
Terciálny prísun vzduchu áno
Typ kachlí liatinové