11 €

Skladom
ks

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu. viac

Výrobca: Techno PhysikKód produktu: VD 850Doprava a platba

Lepidlo GLUE THERMAX  pro THERMAX ECO (850 g)

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu.
 

Návod na použitie:

Pred použitím lepidlo skrúťte v kartuši. Lepidlo naneste v tenkej vrstve na jeden z povrchov, ktoré majú byť spojené, a potom ihneď priložte spoja k sebe. Zaistite skrutkou, sponou alebo klincom. Najlepšie je aplikovať lepidlo priamo z plastovej kartuše, po odstrihnutí rôžku. Pri lepení dosiek na murivo, nie je potrebné zabezpečiť lepený spoj skrutkou či skrutkou. Murivo musí byť suché čisté a bez prachu. Nosná vrstva musí byť dostatočne pevná. Veľkosť ústrižku zvoľte podľa množstva, ktoré chcete aplikovať na diely. Po zaistení dielov odstráňte prebytok lepidla špachtľou alebo stierkou. Lepidlo zaistí spoj po niekoľkých hodinách v závislosti od teploty prostredia.

Vyššia teplota urýchľuje zaschnutí lepidla a zvyšuje pevnosť spoja.
Nepoužívajte lepidlo pod +5°C.
Skladujte v chlade; pri teplote 20 - 25°C počas max. 6 mesiacov.
Priemerná spotreba lepidla: cca. 250 g / m2 (lepenie plôch) cca. 50 g / 1 meter dĺžky (lepenie spojov)

Parametre
Objemová homotnosť 1600 kg/m3
Provozní teplota 1000 °C
Konsistence pasta
Aplikační teplota >+5 °C
Pevnost v tahu 500 N/cm2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení ploch) cca. 250 g/m2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení spojů) cca. 50 g/metr délky
Skladování nad bodem mrazu
Stupeň nebezpečnosti žádný