162 €

Skladom
ks

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu. viac

Výrobca: Techno PhysikKód produktu: Vd15Doprava a platba

Lepidlo GLUE THERMAX  pro THERMAX ECO (15 kg)

Na lepenie vermikulitových dosiek a dosiek k ďalším materiálom. Na lepenie dosiek pre požiarne odolné konštrukcie. Tepelné izolačné dosky možno lepiť k sebe alebo je lepiť na oceľ, betón, murivo, kameň, keramiku, drevo, atď. Thermax lepidlo pre vysoké teploty je optimalizované pre dosky z vermikulitu.

 

Návod na použitie:

Lepidlo naneste v tenkej vrstve na jeden z povrchov, ktoré majú byť spojené, a potom ihneď priložte spoja k sebe. Zaistite skrutkou, sponou alebo klincom. Pri lepení dosiek na murivo, nie je potrebné zabezpečiť lepený spoj skrutkou či skrutkou. Murivo musí byť suché čisté a bez prachu. Nosná vrstva musí byť dostatočne pevná. Po zaistení dielov odstráňte prebytok lepidla špachtľou alebo stierkou. Lepidlo zaistí spoj po niekoľkých hodinách v závislosti od teploty prostredia.

Vyššia teplota urýchľuje zaschnutí lepidla a zvyšuje pevnosť spoja.
Nepoužívajte lepidlo pod +5°C.
Skladujte v chlade; pri teplote 20 - 25°C počas max. 6 mesiacov.
Priemerná spotreba lepidla: cca. 250 g / m2 (lepenie plôch) cca. 50 g / 1 meter dĺžky (lepenie spojov)

Parametre
Objemová homotnosť 1600 kg/m3
Provozní teplota 1000 °C
Konsistence pasta
Aplikační teplota >+5 °C
Pevnost v tahu 500 N/cm2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení ploch) cca. 250 g/m2
Průměrná spotřeba lepidla (lepení spojů) cca. 50 g/metr délky
Skladování nad bodem mrazu
Stupeň nebezpečnosti žádný