Doprava zadarmo

2 754,70 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Moderný, priamočiary dizajn a kompaktné rozmery charakterizujú obstavbu "Pinus". Jeho hĺbka je len 41cm a s 138cm extrémne nízkou výškou robí učinený "priestorový zázrak" - so svojou šírkou len 106cm sa tým radí "k pravdepodobne najštíhlejší krbové zostave na trhu". Disponuje krbovou vložkou Pinus AL sa smaltovanými dvierkami. viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 5482Doprava a platba

Moderný, priamočiary dizajn a kompaktné rozmery charakterizujú obstavbu "Pinus". Jeho hĺbka je len 41cm a s 138cm extrémne nízkou výškou robí učinený "priestorový zázrak" - so svojou šírkou len 106cm sa tým radí "k pravdepodobne najštíhlejší krbové zostave na trhu".

 

Disponuje krbovou vložkou Pinus AL sa smaltovanými dvierkami, ktorá má prírubu na prívod externého prívodu vzduchu. Výhodou smaltovania je jednoduché čistenie, odolnosť proti poškriabaniu, a dlhá životnosť.

 

Krbová zostava vyznačujúci sa plochým formátom, tzv. "Flatscreen-Format", je vhodná do každého obytného priestoru. Zostava z odľahčeného, teplokumulujícího betónu je dodávaná bezfarebná a ponúka tak neobmedzený priestor pre individuálne farebné prevedenie - krb tak môže byť natretý akýmikoľvek farbami, ktoré sa najlepšie hodia k zariadeniu a životnému štýlu majiteľa.

 

Jednotlivé diely sa na seba jednoducho skladajú a pripevňujú pomocou akrylového lepidla, ktoré je súčasťou dodávky. Výstavbu krbové stavebnice zvládne každý domáci kutil a na rozdiel od klasického krbu ušetríte veľa peňazí nielen pri obstaraní, ale v porovnaní s klasickým krbom najmä pri jej výstavbe.

 

Veľkou výhodou krbových stavebníc je schopnosť akumulovať teplo a odovzdávať ho ešte dlho potom, čo oheň vyhasne.

 

Ku sprevádzkovaniu stačí dokúpiť příslušné dymovody. Stavbu možno zvládnuť v priebehu jedného dňa.

 

 

Parametre
Výkon 8 kW
Účinnosť 81 %
Externý prívod vzduchu áno
Hmotnosť 316 kg
Výška 1380 mm
Šírka 1058 mm
Hľbka 406 mm
Minimálny ťah komína 12 Pa
Palivo drevo, drevené brikety
Priemer dymovodu 150 mm
Spotreba paliva 2,3 kg/h