2 113,64 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Cenovo zvýhodnená sada pre stavbu krbu s rohovým presklením a praktickým boxom na drevo. Výška sady je do výšky 260 cm. Sada obsahuje všetko potrebné pre zostavenie krbu, podrobného montážneho návodu, ktorý Vás prevedie stavbou krok za krokom.

Vzhľad krbu možno na želanie akokoľvek upraviť, napr. zmeniť rozmery, prevedenie výdychových mriežok apod. V sade je možné na želanie tiež zmeniť krbovú vložku za akúkoľvek inú z našej ponuky. V prípade záujmu môžeme tiež dodať len materiál bez krbovej vložky. viac

Výrobca: ScamolKód produktu: P02069Doprava a platba

Cenovo zvýhodnená sada pre stavbu krbu s rohovým presklením s dostavbou až po strop vo výške 260 cm. Sada obsahuje všetko potrebné pre zostavenie krbu, podrobný montážny návod, ktorý Vás prevedie stavbou krok za krokom.

Vzhľad krbu možno na želanie akokoľvek upraviť, napr. Zmeniť rozmery, prevedenie výdychových mriežok apod. V sade je možné na želanie tiež zmeniť krbovú vložku za akúkoľvek inú z našej ponuky. V prípade záujmu môžeme tiež dodať len materiál bez krbovej vložky.

V sade je použitá krbová vložka od popredného českého výrobcu Romotop - HEAT R 2G S 60.44.33.23. Jedná sa o veľmi kvalitnú krbovú vložku s rohovým deleným sklom (možné zameniť za ohýbané sklo), možnosti napojenia na externý prívod vzduchu, účinným oplachom skla, ovládaním všetkých prívodov vzduchu jedným ovládacím prvkom a krycím rámčekom.


Obloženie krbu je z kalciumsilikátových dosiek Skamotec 40 mm. Lepidlá, malty a penetrácia sú od preverených českých výrobcov. V sade je už počítané aj s materiálom na odvetranou zadnú stenu krbu.

V prípade záujmu môžeme do zostavy zaradiť miesto uvedené krbovej vložky akúkoľvek inú krbovú vložku z našej ponuky, prípadne upraviť vzhľad krbu podľa Vašej požiadavky.

Súčasťou dodávky je grafický montážny návod, ktorý Vás podrobne prevedie jednotlivými krokmi stavby. S materiálom dostanete aj opis, ako správne používať dodané materiály, malty, lepidlá, či penetrácia.

Stavba uvedeného krbu nie je nijako náročná a zvládne ju každý priemerný kutil.


Dodávka obsahuje:

  • Krbová vložka Romotop HEAT R 2G S 60.44.33.23
  • Krycí rámik
  • Izolačné dosky Skamotec 40 mm
  • Penetrácie, lepidlá, kachliarske malty, omietky, perlinky
  • výdychove mriežky

Sada neobsahuje dymovody. Vzhľadom na rozdiely v priemere a umiestnení vstupe do komína je nutné dymovody objednať zvlášť. Ak si netrúfate dymovody objednať sami, radi vám s výberom poradíme.

UPOZORNENIE: Nejedná sa o stavebnicu. Sada obsahuje iba kompletný materiál potrebný na postavenie krbu podľa našich návodov. Dosky nie sú predrezané. Na potrebné rozmery je tak nutné dosky najskôr narezať ..

Parametre
Výkon 6 kW
Účinnosť 85 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer napojenia externého vzduchu 120 mm
Priemer dymovodu 150 mm
Regulovaný výkon 3 - 8 kW