2 379,47 €

Skladom - posledný kus !!
ks

Cenovo zvýhodnená sada pre stavbu krbu s rohovým presklením a praktickým boxom na drevo. Sada obsahuje všetko potrebné pre zostavenie krbu, v rátanie podrobného montážneho návodu, ktorý Vás prevedie stavbou krok za krokom.

Vzhľad krbu možno na želanie akokoľvek upraviť, napr. zmeniť rozmery, prevedenie výdychových mriežok apod. V sade je možné na želanie tiež zmeniť krbovú vložku za akúkoľvek inú z našej ponuky. V prípade záujmu môžeme tiež dodať len materiál bez krbovej vložky. viac

Výrobca: ScamolKód produktu: P02066Doprava a platba

Cenovo zvýhodnená sada pre stavbu krbu s rohovým presklením s dostavbou až po strop vo výške 260 cm. Sada obsahuje všetko potrebné pre zostavenie krbu, v rátanie podrobného montážneho návodu, ktorý Vás prevedie stavbou krok za krokom.

Vzhľad krbu možno na želanie akokoľvek upraviť, napr. zmeniť rozmery, prevedenie výdychových mriežok apod. V sade je možné na želanie tiež zmeniť krbovú vložku za akúkoľvek inú z našej ponuky. V prípade záujmu môžeme tiež dodať len materiál bez krbovej vložky.

V sade je použitá krbová vložka od popredného českého výrobcu Romotop - HEAT R 2G S 60.44.33.23. Jedná sa o veľmi kvalitnú krbovú vložku s rohovým deleným sklom (možné zameniť za ohýbané sklo), možnosti napojenia na externý prívod vzduchu, účinným oplachom skla, ovládaním všetkých prívodov vzduchu jedným ovládacím prvkom a krycím rámčekom.

Ako alternatívu k tejto krbovej vložke môžeme ponúknuť krbovú vložku DEFRO HOME - IMPULS SM BP.

Obloženie krbu je z kalciumsilikátových dosiek Skamotec 40 mm. Lepidlá, malty a penetrácia sú od preverených českých výrobcov. V sade je už počítané aj s materiálom na odvetranou zadnú stenu krbu. 

V prípade záujmu môžeme do zostavy zaradiť miesto uvedené krbovej vložky akúkoľvek inú krbovú vložku z našej ponuky, prípadne upraviť vzhľad krbu podľa Vašej požiadavky.

 

Súčasťou dodávky je grafický montážny návod, ktorý Vás podrobne prevedie jednotlivými krokmi stavby. S materiálom dostanete aj opis, ako správne používať dodané materiály, malty, lepidlá, či penetrácia.

Stavba uvedeného krbu nie je nijako náročná a zvládne ju každý priemerný kutil.

 

Dodávka obsahuje:

  • Krbová vložka Romotop HEAT R 2G S 60.44.33.23
  • krycie rámik
  • Izolačné dosky Skamotec 40 mm
  • Penetrácia, lepidlá, kachliarskej malty, omietky, perlinky.
  • výdychovej mriežky
 

Sada neobsahuje dymovody. Vzhľadom na rozdiely v priemere a umiestnení vstupe do komína je potrebné dymovody objednať zvlášť. Ak si netrúfate dymovody objednať sami, radi vám s výberom poradíme.

 

UPOZORNENIE: Nejedná sa o stavebnicu. Sada obsahuje iba kompletný materiál potrebný na postavenie krbu podľa našich návodov. Dosky nie sú predrezané. Na potrebné rozmery je tak nutné dosky najskôr narezať ..

 

 

Parametre
Výkon 6 kW
Účinnosť 85 %
Externý prívod vzduchu áno
Priemer napojenia externého vzduchu 120 mm
Priemer dymovodu 150 mm
Regulovaný výkon 3 - 8 kW