Doprava zadarmo Vyskúšanie zadarmo

664 €

Skladom
ks

Komínový ventilátor vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200. viac

Výrobca: DarcoKód produktu: 5034Doprava a platba

Komínový ventilátor vytvára a stabilizuje komínový ťah vo všetkých typoch komínov (na plynné, kvapalné aj pevné palivá). Násada sa montuje na vrch komína. Ku generátoru odporúčame použiť regulátor otáčok Tatarek RT-10, RT-10N, alebo Darco RO-200.

Nerezový komínový ventilátor zvyšuje ťah komína bez ohľadu na výšku komína, typu komína, či rýchlosť vetra. Ventilátor je možné rozdeliť na dve časti a tým sa dá jednoducho dostať do komína pre jeho čistenie, či revízii. Veľkou prednosťou ventilátora je, že v prípade výpadku elektrickej energie neblokuje spalinovú cestu.

  MOŽNOSŤ VYSKÚŠANIA VENTILÁTORA ZADARMO !!!

Pokiaľ máte obavu, že by Vám nami ponúkaný komínový ventilátor nepomohol, ponúkame možnosť vyskúšania ventilátora zadarmo. Na vyskúšanie ventilátora máte 14 dní. Pokiaľ v tejto lehote zistíte, že komínový ventilátor Váš problém nevyriešil, môžete nám ho bezplatne vrátiť a my Vám obratom vrátime peniaze.

Generátor komínového ťahu - ako funguje?


 

Parametre
Výkon 160 W
Hmotnosť 13 kg
Max. výkon 400 m3/h
Maximálna prevádzková teplota 400 °C
Maximálny podtlak 30 Pa
Podstava 351 x 351 mm
Priemer 200 mm
Rozsah teploty okolia -30 až +65°C
Teplota spalín 400 °C