- 11% Doprava zadarmo

P02099

1 290,50 € s DPH

1 450 €

159,50 € s DPH (11%)


ks

Kache s obkladom a soklom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,7-8,5 kW, účinnosť spalovania 83%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí.

viac >>

Pridať medzi obľúbené produkty Poslať správu kamarátovi Tlačiť

Kache s obkladom a soklom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,7-8,8 kW, účinnosť spalovania 83%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí.

Kachle majú dvojité spaľovanie. Do ohniska sú privádzané celkom tri vzduchy. Primárny a sekundárny vzduch je regulovateľný, tretí je pevne nastavený.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. Pri využití zadného vývodu je nutné priobjednať atypické koleno (nájdete ho v súvisiacich produktoch).

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Výkon
8,3 kW
Účinnosť
83 %
Externý prívod vzduchu
nie
Priemer dymovodu
150 mm
Hmotnosť
147 kg
Regulačný rozsah
2,7 - 8,3 kW
Výška
1100 mm
Šírka
750 mm
Hľbka
486 mm
Minimálny ťah komína
12 Pa
Palivo
drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu
voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania
áno
S rúrou
nie
S varnou doskou
nie
Spotreba paliva
2,4 kg/h
Typ kachlí
krbové, kachľové

Kontaktujte nás!