Doprava zadarmo

2 249 €

Na dotaz - Tovar expedujeme priamo zo skladov výrobcov, aktuálnu dostupnosť je tak potreba overiť.
ks

Kache s obkladom a soklom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,7-8,5 kW, účinnosť spalovania 83%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí.

viac

Výrobca: Haas+SohnKód produktu: 5338Doprava a platba

Kache s obkladom a soklom z pravých pálených kachlíc. Regulovateľný výkon 2,7-8,8 kW, účinnosť spalovania 83%, na výber z niekoľkých farebných prevedení kachlí.

Kachle majú dvojité spaľovanie. Do ohniska sú privádzané celkom tri vzduchy. Primárny a sekundárny vzduch je regulovateľný, tretí je pevne nastavený.

Ohnisko je vyložené šamotom, ktorý ho chráni pred nadmerným namáhaním. Tento materiál má tiež akumulačnú funkciu a po nahriatí vyžaruje teplo ešte dlho po vyhasnutí.

Napojenie dymovodu je možné buď cez horný, alebo zadný vývod. Podľa potreby sa iba vymení záslepka z hrdlom dymovodu. Pri využití zadného vývodu je nutné priobjednať atypické koleno (nájdete ho v súvisiacich produktoch).

 

Naše skúsenosti so značkou Haas+Sohn: 

 
Na značke Haas + Sohn veľmi oceňujeme jej servisnú sieť. Ako jeden z mála rieši tento výrobca prípadné závady výjazdom svojho technika, ktorý závadu na mieste opraví. V prípade ľahších závad typu prasknutého šamotu, či skla sa zasiela nový diel poštou.
 
Produkty od tohto výrobcu sa vyznačujú kvalitným spracovaním za rozumnú cenu.

 

Parametre
Výkon 8,3 kW
Účinnosť 83 %
Externý prívod vzduchu nie
Priemer dymovodu 150 mm
Hmotnosť 147 kg
Regulačný rozsah 2,7 - 8,3 kW
Výška 1100 mm
Šírka 750 mm
Hľbka 486 mm
Minimálny ťah komína 12 Pa
Palivo drevo, drevené brikety, hnedé uhlie
Pripojenie dymovodu voliteľné
Prísun vzduchu pre podporu sek. spaľovania áno
S rúrou nie
S varnou doskou nie
Spotreba paliva 2,4 kg/h
Typ kachlí krbové, kachľové